Styropian Izoline Fasada Standard 045

Ocena produktu:

Ekonomiczne płyty styropianowe białe, wykonane ze spienionego polistyrenu, od Izoline. Cechuje się na ogół słabymi parametrami; przeznaczony na elewacje budynku.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λdekl: 0,045 W/(m*K)
Wytrzymałość na rozciąganie: ≥ 80 kPa

Cena: 76.75zł

(w tym 23%)
VAT: 14.35zł
Cena za m3 ~ 255.83zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 20zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

Na rynku obecne są różne odmiany styropianu w zależności od potrzeb kupujących. Nie zawsze jesteśmy też w sytuacji, gdy możemy – lub musimy – decydować się na kupno produktów klasy premium. Styropian Fasada Standard 045 – marki Izoline, której właścicielem jest Lubau Sp. z o.o., do której należy też marka Styropmin, top segmentu premium styropianów - to przykład styropianu ekonomicznego, gdy cena naprawdę ma dla nas znaczenie i musimy ograniczyć koszty. 

Izoline Fasada Standard 045 – tani biały styropian elewacyjny 

Ekonomiczna cena styropianu wyraźnie odbija się na parametrach; współczynnik przewodzenia ciepła pozostaje dość słaby (0,045 W/mK), wytrzymałość na rozciąganie również nie bije rekordów (maks. 80 kPa), podobnie jak odporność na zginanie (do 50 kPa). Z tego też powodu styropian ten zalecamy głównie jeśli: A. naprawdę musimy oszczędzać na kosztach, B. ocieplany budynek z jakiegoś powodu będzie na tyle nieczęsto używany, że można sobie pozwolić na obniżoną jakość ocieplania. 

Wklejając cienki styropian w  ościeża okien, ograniczymy mostki termiczne w tym miejscu.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.

Ze styropianem Izoline możesz zamówić inne produkty do ociepleń, np. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężną, łączniki do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Więcej szczegółów nt. Przeznaczenia i zakresu stosowania znajdziesz w karcie produktu 

Zbychu
Ekonomiczny ale udany zakup
Dariusz
Ocieplaliśmy budynki gospodarcze, wszystko ok, zamówienie dotarło zgodnie z określonym terminem.

Oceń ten produkt: