Styropian Izoline Fasada Plus EPS 042

Ocena produktu:

Płyty styropianowe klasy pół-ekonomicznej, marki Izoline; przeznaczone do montażu na fasadę. Produkt na mniej zasobną kieszeń, oferujący przeciętny parametr cieplny, oraz normalną wytrzymałość na rozciąganie.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λdekl: 0,042 W/(m*K)
Wytrzymałość na rozciąganie: ≥ 80 kPa

Cena: 81.18zł

(w tym 23%)
VAT: 15.18zł
Cena za m3 ~ 270.60zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 20zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

Styropiany produkowane są w naprawdę szerokim wyborze pod względem cenowo-jakościowym. Często bywają sytuacje, gdy poszukujemy styropianu do ścian bez szczególnego zwracania uwagi na parametry – ważne tylko, żeby efekt końcowy był w miarę ciepły i stosunkowo niedrogi. Rozwiązaniem tutaj jest wybór styropianu Fasada Plus, od Izoline.

Izoline – przystępne styropiany dla każdego

Izoline stanowi linię produktów od zakładu Lubau Sp. z o.o., do którego należy również Styropmin – top segmentu premium rynku. Izoline stawia głównie na jakość swoich produktów i świadomych klientów, poszukujących dobrej izolacji w atrakcyjnej cenie.

Fasada Plus 042 – zwykły styropian do ścian

Fasada Plus 042 stanowi – można by powiedzieć – typowy pół-ekonomiczny produkt pod względem jakości. Współczynnik przewodzenia termalnego sięga 0,042 W/mK, co stanowi wynik w okolicach dolnej przeciętnej. Wytrzymałość na rozciąganie wynosi z kolei 80 kPa i jest naprawdę typowym wynikiem dla styropianów białych; nawet najlepsze styropiany segmentu premium osiągają tutaj maks. 100 kPa.

Jak zostało to powiedziane wyżej, parametry Fasady Plus czynią z tego styropianu produkt na mniej zasobną kieszeń; nie jest to zresztą absolutnie wadą – czasami faktycznie nie potrzeba nam lepszego produktu.


Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach.


Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.


Ze styropianem Izoline możesz zamówić inne produkty do ociepleń, np. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężną, łączniki do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu 

Daria
Ze względu na lekkie oszczędności zdecydowaliśmy się na ten produkt. Fachowcy mówią że jest ok więc polecam.
Ernest
Polecam dobra cena i jakość również ok
Dorian
Płyty styropianowe otrzymaliśmy w dobrej cenie, jak dla mnie wszystko zgodne z opisem i poradami fachowców.
Anonimowy
Tani i dobry, przedewszystkim prosty i się nie kruszy.

Oceń ten produkt: