Styropian Izoline Fasada Extra EPS 040

Styropian marki Izoline; białe płyty, przeznaczone do ocieplania fasad. Cechują się dobrym współczynnikiem cieplnym, zapewniającym skuteczne zatrzymanie ciepła.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λdekl: 0,040 W/(m*K)
Wytrzymałość na rozciąganie: ≥ 100 kPa
75.28zł (w tym 23%)
VAT: 14.08zł
Cena za m3 ~ 250.93zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 24m3, tj. łącznie 80 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Izoline stanowi linię produktów, której właścicielem jest Lubau Sp. z o.o. Do Lubau należy również marka Styropmin, stanowiąca top segmentu premium rynku styropianów. Produkty spod znaku Izoline stawiają bardziej na świadomego konsumenta poszukującego dobrego jakościowo styropianu w niewygórowanej cenie.

Solidny biały styropian w dobrej cenie – Izoline Fasada Extra 040

Jeżeli poszukujesz czegoś do założenia na ściany, warto zainteresować się płytami Fasada Extra. Przewodzenie ciepła osiąga wartość 0,040 W/mK, co stanowi naprawdę dobry wynik; cieplejsze są już tylko styropiany o wartości lambda 038 oraz styropiany grafitowe. Odporność na rozciąganie mieści się w typowej normie i sięga 100 kPa.

Fasada Extra to produkt godny zaufania, do tego dostępny w atrakcyjnej cenie. Decydując się na Fasadę Extra, dobierając odpowiednią grubość będziemy w stanie zachować normy budownictwa energooszczędnego.


Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach.


Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.


Ze styropianem Izoline możesz zamówić inne produkty do ociepleń, np. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężną, łączniki do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: