Styropian grafitowy Yetico Gamma Passive Fasada 033

Styropian grafitowy lambda 033 produkcji Yetico , zapewni dobre ciepło i niski koszt ocieplenia domu.


Współczynnik przewodzenia ciepła λ: ≤0,033 [W/(m·K)]
86.72zł (w tym 23%)
VAT: 16.22zł
Cena za m3 ~ 289.07zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 15m3, tj. łącznie 50 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Yetico Gamma Passive Fasada 033 - ciepły i niedrogi styropian grafitowy na elewację.

Styropian grafitowy Yetico 033 zapewni nam ciepło w domu za niewygórowaną cenę. Lambda 033 nie jest wysokim parametrem dla produktów styropian grafitowy na elewację,  Nie znaczy to jednak, że jest słabym izolatorem. Jest to bardzo dobra wartość w porównaniu do styropianu, wełny i pozostałych materiałów izolacyjnych gwarantuje to dobre przełożenie właściwości cieplnych do ceny styropianu. Jeśli zastosujemy styropian fasada 033 (o odpowiedniej grubości) , możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego.


Cena styropianu Yetico Beta Passive 033 

Yetico jest jednym  największych producentów styropianu, dostawy realizuje szybko styropian dostarcza w zbiorczych opakowaniach po 12 paczek, przy rozładunku zaoszczędzamy czas. Rozładunek i przenoszenie styropianu trwa chwilę. Cena jak na  styropian grafitowy 033 jest konkurencyjna. 

Przyklejanie płyt należy wykonywać dokładnie, płyty licujemy tak, żeby między nimi nie występowały szczeliny, które to wypełniamy pianką poliuretanową.  Przełoży się to na niskie rachunki za ogrzewanie.

Zapraszamy do naszego działu FAQ, dowiesz się tam czym się różni praca ze styropianem grafitowym.

Ze styropianem Yetico możesz zamówić inne produkty tej marki: Siatka podtynkowaYetico E-GLASS 160, Piana pistoletowa niskoprężna Yetico 750 ml iklej do styropianu Yetico Thermo-WHITE 750 ml z opcją darmowej dostawy.

Znajdziesz tu pozostałe artykuły do systemu ociepleń z zaprawą klejową do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

W przypadku zamówień na płyty o wymiarach innych niż dostępne na stronie prosimy o kontakt.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: