Styropian grafitowy Yetico Beta Passive Fasada 032

Grafitowe płyty ze styropianu, do ocieplania elewacji. Bardzo dobre parametry cieplne, do tego dostępne w niewygórowanej cenie. Produkcji renomowanej marki Yetico.


Współczynnik przewodzenia ciepła λ: ≤0,032 [W/(m·K)]
Szybka dostawa od 50 opakowań

Cena: 104.06zł

(w tym 23%)
VAT: 19.46zł
Cena za m3 ~ 346.87zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 20zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

Yetico Beta Passive 032  styropian grafitowy z dobrym parametrem za przystępną ceną.

Yetico Beta Passive 032 jest  bardzo popularnym styropianem, głównie za sprawą tego, że  lambda 032 jest niskim parametrem dla  styropian grafitowy na elewację gwarantuje to dobre przełożenie właściwości cieplnych do ceny styropianu. Jeśli zastosujemy styropian fasada 032 (o odpowiedniej grubości) , możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego. Yetico jest jednym z największych producentów w kraju. Marka Yetico została wyróżniona w ubiegłym roku aż dwoma nagrodami w kategorii „Producenci Styropianu”. Laur Konsumenta oraz tytuł Lidera XV-lecia, oraz w samym projekcie Laur Klienta/Konsumenta na przestrzeni ostatnich piętnastu lat.

Cena styropianu Yetico Beta Passive 032

 może nie jest najniższa, gdy porównujemy ją z konkurencyjną ofertą na styropian elewacyjny 032 . Różnicę tą jednak odrabiamy już w momencie rozładunku. Yetico pakuje swoje produkty w zbiorczych słupach po 12 paczek. Rozładunek i przenoszenie styropianu trwa naprawdę chwilę.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.

Ze styropianem Yetico możesz zamówić inne produkty tej marki: Siatka podtynkowa Yetico E-GLASS 160, Piana pistoletowa niskoprężna Yetico 750 ml i klej do styropianu Yetico Thermo-WHITE 750 ml z opcją darmowej dostawy.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń  i klej do grafitu z  opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

W przypadku zamówień na płyty o wymiarach innych niż dostępne na stronie prosimy o kontakt.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: