Styropian grafitowy Yetico Beta Passive Fasada 032

Styropian grafitowy z dobrym parametrem za przystępną cenę.


Współczynnik przewodzenia ciepła λ: ≤0,032 [W/(m·K)]
Uwaga!Jeżeli cena styropianu cię nie satysfakcjonuje, otrzymałeś korzystniejszą ofertę, prosimy o kontakt.
47.80zł (w tym 23%)
VAT: 8.94zł
Cena za m3 ~ 159.33zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 15m3 (dla tego produktu będzie to 50 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami telefonicznie.

Oblicz ilość paczek
op.

Yetico Beta Passive 032 jest to styropian grafitowy z dobrym parametrem a cena jest przystępna.

Yetico Beta Passive 032 jest  bardzo popularnym styropianem, głównie za sprawą tego, że  lambda 032 jest niskim parametrem dla  styropian grafitowy na elewację gwarantuje to dobre przełożenie właściwości cieplnych do ceny styropianu. Jeśli zastosujemy styropian fasada 032 (o odpowiedniej grubości) , możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego.

 Yetico jest jednym z największych producentów w kraju. Marka Yetico została wyróżniona w ubiegłym roku aż dwoma nagrodami w kategorii „Producenci Styropianu”. Laur Konsumenta oraz tytuł Lidera XV-lecia, oraz w samym projekcie Laur Klienta/Konsumenta na przestrzeni ostatnich piętnastu lat.

Cena styropianu Yetico Beta Passive 032

 może nie jest najniższa, gdy porównujemy ją z konkurencyjną ofertą na styropian elewacyjny 032 . Różnicę tą jednak odrabiamy już w momencie rozładunku. Yetico pakuje swoje produkty w zbiorczych słupach po 12 paczek. Rozładunek i przenoszenie styropianu trwa naprawdę chwilę.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.

Ze styropianem Yetico możesz zamówić inne produkty tej marki: Siatka podtynkowa Yetico E-GLASS 160, Piana pistoletowa niskoprężna Yetico 750 ml i klej do styropianu Yetico Thermo-WHITE 750 ml z opcją darmowej dostawy.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń  i klej do grafitu z  opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

W przypadku zamówień na płyty o wymiarach innych niż dostępne na stronie prosimy o kontakt.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:

Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię