Styropian grafitowy Yetico Alfa Passive Fasada 031

Najcieplejszy styropian na elewację od firmy Yetico


Współczynnik przewodzenia ciepła λ: ≤0,031 [W/(m·K)]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 80 kPa
Uwaga!Jeżeli cena styropianu cię nie satysfakcjonuje, otrzymałeś korzystniejszą ofertę, prosimy o kontakt.
53.85zł (w tym 23%)
VAT: 10.07zł
Cena za m3 ~ 179.50zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 15m3 (dla tego produktu będzie to 50 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami telefonicznie.

Oblicz ilość paczek
op.

Jeżeli szukasz styropianu z najlepszym parametrem to jest to Yetico Alfa Passive Fasada 031.

 Lambda 031 jest najniższym parametrem dla produktów styropian grafitowy na elewację (są wyjątki jak na przykład Styropmin Passive PRO 30 eps 80). Co do jakości to jak sama nazwa wskazuje jest to produkt premium, twardy, mocny styropian eps 031. Jeśli zastosujemy styropian fasada 031 (o odpowiedniej grubości) , możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego.

 Yetico jest jednym z największych producentów w kraju. Marka Yetico została wyróżniona w ubiegłym roku aż dwoma nagrodami w kategorii „Producenci Styropianu”. Laur Konsumenta oraz tytuł Lidera XV-lecia, oraz w samym projekcie Laur Klienta/Konsumenta na przestrzeni ostatnich piętnastu lat.

Cena styropianu grafitowego Yetico Alfa Passive Fasada 031 

może nie jest najniższa, gdy porównujemy ją z konkurencyjną ofertą na styropian elewacyjny 031 . Różnicę tą jednak odrabiamy już w momencie rozładunku. Yetico pakuje swoje produkty w zbiorczych słupach po 12 paczek. Rozładunek i przenoszenie trwa naprawdę chwilę.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.

Ze styropianem Yetico możesz zamówić inne produkty tej marki: Siatka podtynkowa Yetico E-GLASS 160, Piana pistoletowa niskoprężna Yetico 750 ml i klej do styropianu Yetico Thermo-WHITE 750 ml z opcją darmowej dostawy.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń  z klejem do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy., które poleca nasza hurtownia styropianu.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu


W przypadku zamówień na płyty o wymiarach innych niż dostępne na stronie prosimy o kontakt.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:

Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię