Styropian grafitowy Styropmin Passive PRO 30 80

Ocena produktu:

Najcieplejszy styropian na elewację budynku. Te płyty styropianowe produkcji Styropminu, z dodatkiem grafitu, oferują rekordowe parametry termiczne, jak również solidną odporność na ściskanie.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła (λD): ≤ 0,030 [W/(m•K)]
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu CS(10): ≥ 80 kPa
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 kPa

Cena: 94.46zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 17.66zł
Cena za m3 ~ 314.87zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy


Styropmin Passive  Pro 30 -cieplejszy od xps

Styropian grafitowy Passive λ Pro 30 stanowi unikalny na rynku produkt marki Styropmin – żaden inny styropian nie ma takiego współczynnika przewodzenia ciepła jak ten. Wynosi on rekordowe 0,030 W/mK. Jest to wartość, jakiej nie osiągają nawet płyty XPS! Jakby tego było mało, płyty te posiadają również atest na wytrzymałość na ściskanie. Potwierdzona testami, wynosi ona 80 kPa – co przekłada się na maksymalną wartość obciążenia 2,4t/m2. Potwierdza to tylko klasę tego produktu.

Czasami uwarunkowania geograficzno-pogodowe regionu, w którym stawiamy budynek, zmuszają nas do poszukiwania materiału, który da nam większe ciepło niż większość typowych izolatorów. Być może z pewnych względów nie możemy nałożyć zbyt grubej warstwy izolatora na ścianę i chcemy to zrekompensować, używając jak najcieplejszego materiału. Innym razem po prostu mamy zasobniejszą kieszeń i chcemy to wykorzystać, kupując produkt klasy premium, co do którego mamy 100% pewności, że przez długie lata będzie wykonywał swoje zadanie. Dla najbardziej wymagających spośród klientów Styropmin – jeden z największych polskich producentów, oferujący sprawdzone produkty klasy premium – ma do zaproponowania swój unikalny produkt, jakim są płyty styropianowe Passive λ Pro 30.

Cena styropianu - Styropmin 030

Styropmin Passive λ Pro 30 na pewno nie jest tanim produktem, przystępnym na przeciętną kieszeń. W tym przypadku jednak cena wyraźnie przekłada się na jakość produktu – w zamian otrzymujemy produkt, jakim nie może się poszczycić żaden inny producent na polskim rynku. Passive λ Pro 30 gwarantuje najlepsze dostępne ocieplenie dla naszego domu.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.  

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety. 

Ze styropianem Styropmin możesz zamówić inne produkty do ociepleń, np. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężną, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu


Andrzej
najcieplejszy i najlepszy, brak zastrzeżeń
Anonimowy
Styropian pierwsza klasa. Wykonawca go zachwalał. Cieszę się, że go mi polecono. Marka mało znana ale styropian jak w opisie.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię