Styropian grafitowy Lubau FASADA PASYWNA PREMIUM EPS 031

Styropian grafit, produkcji Lubau do montowania na elewacjach. Oferuje jeden z najwyższych współczynników termicznych na rynku w okazyjnej cenie.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤ 0,031 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 [kPa]
Wytrzymałość na zginanie: ≥ 100 [kPa]

Cena: 75.65zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 14.15zł
Cena za m3 ~ 252.17zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropian Lubau Fasada Premium to produkt o bardzo dobrych parametrach, ale w przystępnej cenie. Marka Lubau należy do koncernu Lubau Sp. z o.o.- tego samego co zakłady Styropmin. Firma produkuje styropiany do różnych zastosowań i na każdą kieszeń. Opisywany tutaj styropian grafitowy zalicza się już ociepleń klasy wyższej. Jednak nie trzeba płacić za niego tyle, co za 'topowe' marki. Ostateczną decyzję o zakupie podejmuje klient- my staramy się doradzić najlepsze rozwiązanie.

Styropian elewacyjny Lubau Fasada Premium- opis produktu

Wybierając na elewację styropian grafitowy Lubau Fasada Premium 031 otrzymujesz bardzo dobrą izolację za rozsądne pieniądze. Na tle konkurencji wyróżnia się on niskim kosztem inwestycji, a jednocześnie dużą oszczędnością na ogrzewaniu. Warto wziąć pod uwagę ten materiał, jeżeli zależy Ci na jakości ocieplenia, ale nie chcesz przepłacać. Styropiany Lubau uchodzą za produkty o dobrej relacji jakości do ceny. Lubau Fasada Pasywna Premium to dobry wybór do budownictwa pasywnego i energooszczędnego. Posiada on też niezłe właściwości mechaniczne (wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe TR >100 kPa). Znakomita Lambda, dobra cena i wytrzymałość- to najważniejsze cechy tego styropianu Lubau. Jest on kierowany do świadomych klientów, którzy wiedzą, czego potrzebują.

Grafitowy styropian Lubau Fasada Pasywna- cena za m3

Szukając styropianu na elewację, wielu klientów najpierw patrzy na cenę. W przypadku Lubau Fasada Premium cena za m3 jest bardzo atrakcyjna. Za taką kwotę trudno jest znaleźć materiał o podobnych właściwościach. Jednocześnie jest to topowy styropian marki Lubau. Inwestorzy wybierają go nie ze względu na logo/ markę, ale z powodu świetnego współczynnika przewodzenia ciepła. W zależności od potrzeb mamy w ofercie także inne styropiany grafitowe na elewację. Jednak ten konkretny produkt oferuje najwięcej w swoim przedziale cenowym. Najniższa Lambda na rynku (0,031 W/mK) musi zaprocentować oszczędnością na kosztach ogrzewania. Wyjątki takie jak Styropmin Passive λ PRO 030 dają minimalnie lepsze ocieplenie, ale są dużo droższe. 

Dostępne grubości a cena styropianu Lubau Fasada Premium

Styropian fasadowy Lubau EPS 031 jest dostępny w najczęściej używanych grubościach (od kilku do 20 cm). Płyty przeznaczone są do wykonywania izolacji termicznej przegród pionowych. Przeważnie są to ściany zewnętrzne, ale mogą być to też ścianki działowe lub inne elementy budynku. Wszędzie, gdzie potrzeba dobrej izolacji, a nie jest wymagana odporność na nacisk, możesz wykorzystać ten styropian. Nadaje się on także do ocieplania podłóg na legarach oraz dachów krokwiowych. Niezależnie jaką grubość płyt wybierzesz, cena za m3 styropianu się nie zmienia. Różni się natomiast ilość płyt w paczce. W związku z tym z jednej paczki ocieplisz inną powierzchnię m2 w zależności od grubości. Nasz sklep internetowy oferuje styropiany w konkurencyjnych cenach i kompletne systemy ociepleń.

Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ i BLOG. Piszemy tam również o wadach i zaletach styropianu grafitowego.

Wraz ze styropianem fasadowym w naszej hurtowni styropianu, możesz nabyć komplet produktów do ociepleń. Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania- sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię