Styropian grafitowy Lubau FASADA PASYWNA PLUS EPS 033

Ocena produktu:

Grafitowy styropian klasy ekonomicznej, przeznaczony do montowania na fasady. Oferuje bardzo dobre ocieplenie za przystępną cenę. Producent: Lubau.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λdekl: 0,033 W/(m*K)
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 80 kPa

Cena: 62.73zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 11.73zł
Cena za m3 ~ 209.10zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Na rynku grafitowych styropianów elewacyjnych generalnie wyróżnia się trzy kategorie: ekonomiczną, „normalną” oraz premium.  Nawet jednak ekonomiczne styropiany z dodatkiem grafitu wciąż osiągają wartości lambda, o jakich nie może marzyć żaden biały styropian. Dla poszukujących względnie taniego materiału grafitowego na ocieplenie Lubau przygotowało płyty Fasada Pasywna Plus.

Tania cena, dobry styropian – Lubau

Marka Lubau należy do koncernu Lubau Sp. z o.o.; jest on również właścicielem marki Styropmin, która stanowi top segmentu premium rynku styropianów. Lubau w tym sezonie stawia na klientów świadomych rynku, poszukujących solidnego materiału na termoizolację w przystępnej cenie.

Lubau Fasada Pasywna Plus 033 – dobry styropian grafitowy w niskiej cenie 

Wskaźnik termoprzewodzenia Fasady Pasywnej Plus wynosi 0,033 W/mK i jest to wartość najsłabsza dla styropianów grafitowych; sama w sobie jednak wciąż gwarantuje bardzo dobre ocieplenie powierzchni. Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe sięga maks. 80 kPa; jest to dolna granica rynkowej normy. Do tego cenowo jest to jeden z najtańszych dostępnych produktów grafitowych.

Mimo że Fasada Pasywna Plus stanowi teoretycznie produkt klasy ekonomicznej, w praktyce wciąż gwarantuje nam bardzo dobre możliwości cieplne w stosunku do swojej ceny. Jeśli użyjemy tego styropianu w odpowiedniej grubości, będziemy w stanie zachować normy budownictwa energooszczędnego.


Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach.


Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.

Wraz z styropianem fasadowym w naszej hurtowni styropianu możesz nabyć komplet produktów do ociepleń. Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Luxmark
Dobry styro za rozsądna cenę. Dla mniej wymagających klientów.
Marek
Ekonomiczny ale niezły. Nie mam zastrzeżeń. Bardzo sprawna obsługa sklepu.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię