Styropian grafitowy Izoline FASADA PASYWNA PREMIUM EPS 031

Styropian grafit, produkcji Izoline do montowania na elewacjach. Oferuje jeden z najwyższych współczynników termicznych na rynku w okazyjnej cenie.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λdekl: 0,031 W/(m*K)
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 kPa

Cena: 107.75zł

(w tym 23%)
VAT: 20.15zł
Cena za m3 ~ 359.17zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 20zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

Styropiany grafitowe same w sobie stanowią na ogół bardzo dobre produkty, pod względem cech termicznych. Bywają jednak sytuacje, gdy nawet wtedy wciąż chcemy postawić na jakość i jak najlepsze ocieplenie dla stawianej przez nas budowli. Dla najbardziej wymagających Izoline przygotowało produkt klasy premium – styropian grafitowy Izoline Fasada Pasywna Premium 031.

O marce Izoline

Izoline to seria płyt styropianowych, będąca własnością Lubau Sp. z o.o.; do niej należy również marka Styropmin – top segmentu premium. W porównaniu ze Styropminem Izoline stawia bardziej na świadomych klientów, poszukujących dobrego produktu w przystępnej cenie.

Izoline Fasada Pasywna Premium 031 – najcieplejszy, najmocniejszy styropian grafitowy marki Izoline

Lambda (wskaźnik termoprzewodzenia) wynosząca 031 (0,031 W/mK) sama w sobie stanowi wyznacznik możliwości tego styropianu. Jest to zresztą również najniższy dostępny parametr dla segmentu styropianów grafitowych (z nielicznymi wyjątkami jak Styropmin Passive PRO 30 EPS 80). Do tego dochodzi wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe, osiągająca 100 kPa.

Izoline Fasada Pasywna Premium to, jak sama nazwa mówi, produkt klasy premium – twardy, solidny, zapewniający naprawdę dużo ciepła, a do tego w przystępnej cenie. Stosując ten styropian grafitowy, bez żadnego problemu zachowamy (oczywiście przy odpowiednim doborze grubości materiału) normy budownictwa energooszczędnego.


Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.

Wraz z styropianem fasadowym w naszej hurtowni styropianu, możesz nabyć komplet produktów do ociepleń. Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu 

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: