Styropian grafitowy Genderka EPS 032 Fasada Extra

Styropian z dodatkiem grafitu, do ocieplania fasad. Bardzo dobrze zatrzymuje ciepło, nie kosztując przy tym za dużo. Produkt grafitowy – chronić przed długotrwałym wpływem promieni słońca. Producent: Genderka.


Współczynnik przewodzenia ciepła λd 0,032 (W/mK}
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 80 kPa
100.74zł (w tym 23%)
VAT: 18.84zł
Cena za m3 ~ 335.80zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 30m3, tj. łącznie 100 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Ciepły styropian elewacyjny za rozsądną cenę to styropian grafitowy Genderka EPS 032 Fasada Extra. 

 Genderka 032 jest ciepłym styropianem grafitowym. Lambda 032 jest niskim parametrem. Zapewnia nam to dobre przełożenie właściwości cieplne a cena styropianu. Genderka jest na rynku jako rzetelna marka z produktami wysokiej jakości.

To jeden z największych producentów styropianu w Polsce. Firma powstała w 1989r. Na tą chwilę ma pięć zakładów produkcyjnych.

Cena styropianu Genderka EPS 032 Fasada Extra

Na pewno nie jest najniższa, gdy porównujemy ją z konkurencyjną ofertą na styropian elewacyjny 032 . Otrzymujemy za to porządny produkt.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety. 

Styropian Genderka możesz zamówić w komplecie z innymi produktami do ociepleń, np. siatką podtynkową, klejem do styropianu grafitowego, pianą pistoletową niskoprężną, łącznikami do styropianu, z opcją darmowej dostawy


Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: