Styropian Genderka EPS 040 Fasada

Ocena produktu:

Styropian elewacyjny o przyzwoitej wadze, z dobrą lambdą jak na styropian biały. Producent Genderka


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,040 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 [kPa]
Wytrzymałość na zginanie (BS): ≥ 100 [kPa]

Cena: 56.46zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 10.56zł
Cena za m3 ~ 188.20zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Genderka EPS 040 Fasada - styropian eps za przystępną cenę 

Genderka 040 jest to porządny, biały styropian elewacyjny. Lambda 040 jest dobrym parametrem dla styropianu białego elewacyjnego. Najniższym parametrem (czyli najcieplejszym) dla tych styropianów jest lambda 038. Jeżeli ocieplimy nasz dom styropianem eps 040 (o odpowiedniej grubości) , możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego.Zastosowanie płyt styropianowych Genderka Fasada

EPS 040 FASADA marki Genderka znajduje swoje zastosowanie jako izolacja cieplna w ścianach z elementami z okładziny i wentylowaną szczeliną powietrzną. Oprócz tego Genderka Fasada sprawdzi się w ścianach oraz stropach bezspoinowych systemów ociepleń, nadprożach, ościeżach czy wieńcach wykonanych do użytku jako szalunek tracony pod tynk. Płyty wykorzystuje się także przy deskowaniu traconych stropów żelbetowych.

Styropian Genderka Fasada 040 – opinie klientów

Użytkownicy systemów stworzonych przy pomocy marki Genderka Fasada zwracają uwagę przede wszystkim na znakomitą relację ceny do jakości produktów. Stworzenie izolacji z płyt styropianowych EPS 040 nie nadwyręża budżetu inwestorów, a także klientów indywidualnych. Co więcej, zapewniany przez nie komfort cieplny jest natychmiast odczuwalny. Nie mniejsze znaczenie ma też wytrzymałość. Styropian Genderka należy do rozwiązań, które przetrwają wiele długich lat, niezależnie od warunków. To właśnie z tych powodów zyskał tak szczególne uznanie.

Genderka kojarzona jest na rynku jako rzetelna marka z produktami wysokiej jakości.

To jeden z największych producentów styropianu w Polsce. Firma powstała w 1989r. Na tą chwilę ma pięć zakładów produkcyjnych.

Cena styropianu Genderka 040 Fasada jest okazyjna.

Jeżeli chcemy ocieplić dom i nie mamy specjalnych wymagań co do parametru zależy za to nam na tym, żeby styropian był mocniejszy, równy prosty. To ten styropian będzie dla nas odpowiedni.

Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy w naszej hurtowni styropianu online.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Zamszyk959
Styropian przyjechał do mnie po niecałych dwóch tygodniach więc super , paczki całe nie uszkodzone bez uszczerbków. Styropian jak to styropian nie jest złej jakości dosyć twardy. Nie jest zbyt krzywy więc okej . Szkoda że o transporcie człowiek dowiaduje się dzień wcześniej.
Klient
Nie wiem jak ten Pan chce ocenić materiał na podstawie tych dziwnych ruchów które Pan wykonuje, proszę zważyć paczkę i będzie wiadomo czy jest materiał godny uwagi. Tym bardziej próbki jak zwykle są dobre dostarczone przez życzliwych ;) handlowców.
Michał
Super. Styropian ma fajne parametry cieplne. Najlepsza cena jaką znalazłem. Juz mam na placu.
Anonimowy
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię