Styropian Austrotherm EPS 042 FASSADA

Ekonomiczny styropian elewacyjny od firmy Austrotherm.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła: λD≤0,042 W/mK
Wytrzymałość na rozciąganie do powierzchni czołowych: TR≥80 kPa
Uwaga!Jeżeli cena styropianu cię nie satysfakcjonuje, otrzymałeś korzystniejszą ofertę, prosimy o kontakt.
44.28zł (w tym 23%)
VAT: 8.28zł
Cena za m3 ~ 147.60zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 30m3 (dla tego produktu będzie to 100 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami telefonicznie.

Oblicz ilość paczek
op.

Styropian Austrotherm EPS 042 FASADA kupujemy przeważnie wtedy, kiedy szukamy białego styropianu do ocieplenia i nie jest istotną dla nas aż tak istotną sprawą, jaki parametr powinien mieć ten styropian. Liczy się dla nas producent oraz to, że będzie cieplej i ładniej. Lambda 042 jest średnio słabym parametrem dla styropianu białego.

Styropian elewacyjny Austrotherm doskonale sprawdza się, jeśli chodzi o izolacje ścian wielowarstwowych ze szczeliną wentylowaną lub niewentylowaną, a także do izolacji ścian zewnętrznych oraz ścian z okładziną o konstrukcji szkieletowej. Jego wyjątkowo mocna konstrukcja i unikalne właściwości izolacyjne sprawiają, że może być też zastosowany do stropów z okładziną, a także jako materiał izolacyjny do podłóg i w lekkich stropach szkieletowych z okładziną oraz stropodachach wentylowanych. Jakość produktu gwarantuje sam producent. Austrotherm jest jednym z największych producentów w kraju, a wyroby tej firmy były wielokrotnie wyróżniane w kategoriach Top Marka, Super Marka, Laur konsumenta, Diament Forbes i nagradzane w wielu kategoriach w Polsce, a także w całej Europie.

Cena styropianu Austrotherm EPS 042 FASADA

Porównując cenę Austrotherm EPS 042 z produktami konkurencji możemy zauważyć, że cena jest wyższa, ale warto mieć na uwadze to, że dostajemy najlepszy produkt z tej kategorii.

Wskazówki

Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety. 

Ze styropianem Austrotherm możesz zamówić inne materiały do ociepleń. W ofercie posiadamy między innymi: siatki podtynkowe, piankę pistoletową niskoprężna, łączniki do mocowania oraz kleje do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu


Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:

Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię