Styropian Austrotherm EPS 038 FASADA SUPER

Styropian Austrotherm EPS 70 038 - mocny styropian na elewację


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła: λD≤0,038 W/mK
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu: CS(10)≥70 kPa
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 kPa
Uwaga!Jeżeli cena styropianu cię nie satysfakcjonuje, otrzymałeś korzystniejszą ofertę, prosimy o kontakt.
51.60zł (w tym 23%)
VAT: 9.65zł
Cena za m3 ~ 172zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 30m3 (dla tego produktu będzie to 100 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami telefonicznie.

Oblicz ilość paczek
op.

Austrotherm EPS 038 FASADA SUPER biały styropian na fasadę  z najlepszym parametrem.

Austrotherm fasada 038 to biały, mocny i ciepły styropian. Waga styropianu Austrotherm FASADA SUPER  to 13,5 kg/m3 jest to tyle ile waży np. Austrotherm fasada premium, który jest najlepszym styropianem grafitowym.  Lambda 038 jest najniższym parametrem dla produktów z rodzaju styropian na fasadę biały (jest najcieplejszy). Jeśli szukamy czegoś jeszcze cieplejszego to pozostaje nam styropian grafitowy. W kwestii jakości jak sama nazwa wskazuje jest to produkt premium, twardy, mocny styropian EPS 038. Produkt ten uzyskał atest na wytrzymałość na ściskanie. Oznaczenie EPS 70 (2,1t/m2) potwierdza tylko klasę produktu. Jeśli zastosujemy styropian Austrotherm fasada 038 (o odpowiedniej grubości), możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego.

Austrotherm jest jednym z największych producentów w kraju. Marka ta jest wyróżniana w kategoriach Top Marka, Super Marka, Laur konsumenta. Diament Forbes i wieloma innymi na terytorium kraju i europy.

Cena styropianu Austrotherm EPS 038 FASSADA SUPER 

może jest wyższa, gdy porównujemy ją z konkurencyjną ofertą na styropian elewacyjny 038. Dostajemy jednak za to najlepszy produkt z tej kategorii. 

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie. 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.

Ze styropianem Austrotherm możesz zamówić inne produkty do ociepleń np siatka podtynkowa , piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do mocowania oraz klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy. 

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:

Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię