Styropian Arsanit Thermo Fasada Extra EPS70 038

Ocena produktu:

Styropian eps 70, przeznaczony do montażu na fasady. Mocny produkt zakładów Arsanit, o najlepszych dostępnych parametrach cieplnych dla białych płyt, oraz z dodatkowym atestem odporności na obciążenia.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λd: ≤ 0,038 (W/mK)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym CS(10)70: ≥ 70 kPa
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 kPa
Wytrzymałość na zginanie (BS): ≥ 115 kPa

Cena: 69.56zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 13.01zł
Cena za m3 ~ 231.87zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Proponujemy Państwu wysokiej jakości styropian fasadowy Arsanit Thermo Fasada Extra EPS70 038. Dzięki dobremu współczynnikowi Lambda (0,038 W/mK) materiał ten świetnie zabezpiecza dom przed stratami ciepła. Dodatkowo jest to styropian atestowany pod względem wytrzymałości mechanicznej. Ma on wskaźnik EPS=70 co oznacza, że wytrzymuje obciążenie około 2t/m2. Wymienione cechy sprawiają, że Arsanit Thermo Fasada EPS70 038 jest bardzo uniwersalnym materiałem. Zapoznaj się ze szczegółami!

Styropian elewacyjny Arsanit Thermo Fasada Extra- opis produktu

Styropiany fasadowe Arsanit są cenione ze względu na stabilne wymiary i dobrą jakość surowca. Jeżeli dodamy do tego bardzo niski współczynnik przewodzenia ciepła λd (Lambda), to uzyskujemy świetny styropian. Opisywany tutaj produkt został poddany testom na obciążenia mechaniczne i uzyskał wynik >70 kPa. Oznacza to, że wytrzymuje on nacisk rzędu 2,1 tony na metr kwadratowy powierzchni. Poza tym płyta styropianowa Thermo Fasada z tej serii to materiał samogasnący. Daje to poczucie większego bezpieczeństwa użytkowania. Kupując ten styropian, otrzymujesz produkt ciepły, trwały i bezpieczny. Są to kluczowe cechy dobrego styropianu elewacyjnego.

Styropian Fasada Extra EPS 70 038 można stosować do:

  • ocieplania ścian zewnętrznych i stropów od spodu w systemach ETICS, bezspoinowych systemach ociepleń, metodzie "lekkiej mokrej"
  • ocieplania ścian zewnętrznych w konstrukcji z okładziną i wentylowaną szczeliną powietrzną (metoda "lekka sucha")
  • izolacji ścian szkieletowych z poszyciem drewnianym lub drewnopochodnym z wentylowaną szczeliną powietrzną od zewnątrz pod tynk
  • ocieplania wieńców w postaci szalunku traconego pod tynk
  • ocieplania ościeży i nadproży otworów okiennych i drzwiowych
  • termoizolacji prefabrykowanych płyt warstwowych na zewnątrz
  • ocieplania dachów stromych pod konstrukcją od wewnątrz

Oprócz skutecznej izolacji cieplnej ten styropian oferuje także dużą wytrzymałość, co jest jego dodatkowym atutem. Można do wykorzystywać nawet w budownictwie energooszczędnym na różne sposoby. Zobacz test na Youtube!
Płyty styropianowe Fasada Extra 038- cena za m3, parametry techniczne

Niezależnie jaką grubość płyt wybierzesz, cena za m3 styropianu EPS się nie zmienia. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze ceny na rynku. Jest to możliwe dzięki długoletniemu doświadczeniu i współpracy z producentami. Solidny biały styropian o dobrych parametrach i korzystnej cenie- to właśnie Arsanit Thermo Fasada EPS70 038! Zdecyduj, jaką grubość i ilość płyt potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą. W naszym sklepie internetowym kupisz także pozostałe składniki systemu ociepleń i niezbędne akcesoria. Ocieplisz z nami dom tanio i wygodnie, a później możesz cieszyć się oszczędnościami na ogrzewaniu! Cena tego produktu jest bardzo konkurencyjna, gdy porównujemy ją z ofertą na styropian elewacyjny eps 70

Płyta styropianowa Thermo Fasada Extra 038 EPS70 jest często wybieranym produktem z naszej hurtowni. W kategorii styropianów elewacyjnych EPS styropian Arsanit znajdują wielu nabywców. Dzieje się tak dlatego, że mają one bardzo dobrą relację jakości do ceny styropianu. Opłaca się w niego zainwestować dla późniejszych oszczędności i komfortu cieplnego w domu. Skuteczne ocieplenie ścian zewnętrznych to podstawa w nowoczesnym budownictwie. Wybierając grubość ocieplenia, możesz skorzystać z naszego kalkulatora do obliczania parametrów przegród budowlanych.

Styropian fasadowy Arsanit- promocje, warunki dostawy

Przy zamówieniu odpowiedniej ilości paczek styropianu możesz skorzystać z darmowej dostawy. Jednym transportem dostarczymy cały system ociepleń i dodatkowe akcesoria. Ze styropianem Arsanit możesz zamówić też inne produkty do ociepleń. Jest to np. siatka podtynkowa, piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do mocowania oraz klej do styropianu grafitowego. Wszystko jest dostępne z opcją darmowej dostawy.

Nawet zastosowanie najlepszego styropianu nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie przy niestarannym montażu!

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ. Dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy oraz jakie są jego wady i zalety.

Przeznaczenie i zakres stosowania- sprawdź kartę produktu

W przypadku zamówień na płyty o wymiarach innych niż dostępne na stronie prosimy o kontakt.

Łukasz
Biały styropian z wyższej półki
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię