Soudal T-Rex Glue Klej montażowy hybrydowy 290ml

Elastyczny klej do montażu, wzmocniony syntetycznymi włóknami


Utwardzanie: reakcja z wilgocią z otoczenia
Czas schnięcia otwartego: maks. 4 minuty
Czas polimeryzacji: ok. 24 godziny
Odporność termiczna: Od -40°C do +90°C (po wyschnięciu)
Kolor bezbarwny

Cena: 27zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 5.05zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

GTIN: 5411183131354

Wybór odpowiedniego kleju montażowego może pozornie zdawać się obecnie co najmniej kłopotliwe. rynek jest bowiem wypełniony rozmaitymi mniejszymi lub większymi firmami, próbującymi przebić się do klienta ze swoimi ofertami. Ograniczywszy jednak pole poszukiwań do samych znanych, cenionych, renomowanych marek pozostanie nam kilka spółek; z nich można już zdecydowanie łatwiej dobrać produkt dokładnie taki, jaki w danej chwili potrzebujemy.

Klej hybrydowy od światowego producenta - Soudal T-Rex Glue

Spółka Soudal - światowy lider rynku chemii budowlanej - dla konsumentów potrzebujących solidnego, mocno trzymającego kleju, ma do zaoferowania swój flagowy produkt - wzmocniony syntetycznymi włóknami klej T-Rex Glue.Jest to trwale elastyczny klej do montażu, o olbrzymiej sile początkowego spojenia (nawet 400 kg/m2, i to już w 1 sek. od dociśnięcią!) i mocnym wiązaniu; schnięcie otwarte następuje w ciągu maks. 4 minut, pełna polimeryzacja zaś to kwestia doby. Klej ten nie zawiera silikonu ani rozpuszczalników - jest w praktyce bezwonny oraz całkowicie bezpieczny dla materiałów konstrukcyjno-dekoracyjnych. Można go stosować zarówno do porowatych, jak i nieporowatych podłoży, np. dachówki, drewna, metalu, szkła, gipsu ceramiki czy betonu; jedyne wyjątki stanowią teflon, silikon, PP oraz PE. Sprawdza się również jako wypełniacz do pomniejszych nierówności podłoża - powstała spoina może być malowana nawet farbami wodnymi. Jest także odporny na szeroki zakres temperatur - od mrozów wynoszących nawet -40°C aż do temperatury niemal wrzenia wody (+90°C). Pojedyncze opakowanie, w formie kartusza, mieści w sobie 290ml kleju.

Więcej o zakresie stosowania i samym produkcie - karta techniczna

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu online.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię