Frez do styropianu Amex Starfix AFS 6515

Specjalny frez wykonany z polamidu i nylonu, firmy Amex Starfix. Służy do wycinania w styropianie otworów pod zaślepki styropianowe.


Darmowa dostawa od 660 zł (liczą się tylko produkty Amex Starfix)
Materiał: Polamid PA6 z włóknem szklanym, Nylon
Średnica 65mm
Wysokość 15mm

Cena: 21zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 3.93zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

GTIN: 5907418873941

Frez do cięcia otworów pod kołki w styropianie

Jeśli zależy nam na właściwym wykonaniu systemu ociepleń dla naszego domu, bez mostków termicznych, niezbędnym stanie się mechaniczne przymocowanie styropianu do ścian i elewacji. W celu zrobienia tego należy wyciąć specjalne otwory w miejscach, do których będziemy wkładać kołki trzymające płyty na ścianie. O ile może się zdarzyć, że stosowne otwory będą już fabrycznie zrobione na styropianie, tak w większości przypadków będziemy musieli je zrobić własnoręcznie – a do tego potrzebne jest odpowiednie narzędzie.

Tutaj do akcji wkracza firma Amex Starfix – producent akcesoriów do systemów łączeń w budownictwie (oferujący również łączniki do styropianu), łącznie z narzędziem do przygotowania pod nie otworów. Narzędziem tym jest specjalny frez, do zamontowania najczęściej we wkrętarce akumulatorowej; przy jego pomocy bez problemu wykonamy odpowiednie otwory, nie uszkadzając przy tym styropianu. Sam frez wykonany jest z polamidu, nylonu, o solidnej jakości wykonania. Dzięki zastosowanemu materiałowi wytrzyma długi okres użytkowania. 

Frez do styropianu - jak prawidłowo mocować kołek ?

Frez do styropianu Amex Starfix AFS 6515 to małe urządzenie o dużych możliwościach. Dzięki dobrej jakości tworzywa i odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji zapewnia łatwe i szybkie wycinanie otworów w styropianie. Dla prawidłowego mocowania kołków do styropianu niezbędne jest wykonanie dużej ilości zagłębień (otworów) w termoizolacji. Aby praca przebiegała sprawnie i szybko warto użyć odpowiednich narzędzi. Frez do styropianu doskonale podniesie jakość Twojej pracy przy ociepleniu, a przy tym jego cena jest niezbyt wygórowana. Frez Amex Starfix jest jednym z tych narzędzi, bez których trudno się obejść podczas ocieplania budynku.


Przy pracy z twardszym styropianem, 031,038 czy też ze styropianami podłogowymi, zalecamy kupić 2 szt.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ

Amex Starfix darmowa dostawa, w przypadku zamówień o wartości min. 660 zł 

Listę innych produktów od Amex Starfix znajdziesztutaj.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię