Siatka podtynkowa Yetico E-GLASS 160

Siatka podtynkowa do ociepleń Yetico E-GLASS 160g


Darmowa dostawa ze styropianem Yetico
Cena za rolkę: 1 m x 50​​ m​​ - 50m2
Gramatura 160 g/m²
Kolor zielony
127zł (w tym 23%)
VAT: 23.75zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

szt.

Sprawdzona jakość


Właściwe zbrojenie wypraw elewacyjnych powinno być wykonane z pomocą najwyższej jakości materiałów, które gwarantują odpowiednią ochronę zewnętrzną. Nasza siatka do styropianu Yetico E-GLASS 160 charakteryzuje się dobrą wytrzymałością i żywotnością, dzięki zastosowaniu specjalnych włókien szklanych powlekanych warstwą impregnatu. Materiał jest też odporny na korozje chemiczne. Oferowana siatka elewacyjna sprawdzi się we wszystkich rodzajach budynków, niezależnie od ich wysokości. Siatka elewacyjna Yetico cechuje się:

 - WYTRZYMAŁOŚCIĄ - równy i trwały splot włókien zapewnia stabilność wymiarową, uniemożliwiając przesuwanie się włókien,

 - ELASTYCZNOŚCIĄ - tkanina idealnie układa się na ścianie i dostosowuje do jej kształtu, ułatwiając aplikację kleju, jednocześnie zapobiega powstawaniu rys lub pęknięć w warstwach elewacyjnych w trakcie „pracy” budynku,

 - ODPORNOŚCIĄ NA ALKALIA - włókna impregnowane są alkalioodporną dyspersją na bazie lateksu, co zabezpiecza ją przed działaniem związków chemicznych zawartych w zaprawach klejących.


Pamiętajmy!

Stosowanie niesprawdzonych siatek podtynkowych jest często popełniamy błędem. A trzeba wiedzieć, że trwałość siatki do styropianu ma istotny wpływ na równomierne rozprowadzenie napięć związanych z „pracą" budynku, co zapobiega pęknięciom elewacji. Koszt materiału to tylko kilka procent w cenie wykonania całego docieplenia, dlatego warto używać dobrych jakościowo i sprawdzonych produktów, aby zniwelować ryzyko uszkodzenia systemu. Nasz materiał jest zabezpieczony przed „znikaniem” w zaprawie alkalicznej i dodatkowo cechuje się wysoką gramaturą 160 g/m², zatem będzie dobrym materiałem zabezpieczającym elewację na lata, chroniąc ją przed zniszczeniami i obiciami.


Dane techniczne:
 - Kolor zielony
 - Rodzaj splotu: gazejski
 - Wielkość oczka: 4 x 4 mm
 - Gramatura 160 g/m²
 - Rozmiar rolki: 1 m x 50​​ m​​

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:

Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię