Siatka podtynkowa Yetico E-GLASS 160

Ocena produktu:

Siatka podtynkowa do systemów ociepleń 160g, produkcji Yetico; świetnie sprawdza się w parze ze styropianami tej samej marki


Cena za rolkę: 1 m x 50​​ m​​ - 50m2
Gramatura 160 g/m²
Kolor zielony

Cena: 202.95zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 37.95zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Produkt niedostępny

szt.

Siatka elewacyjna - wzmacnia trwałość systemu.

Siatki podtynkowe stanowią ważną część systemu ocieplania dla naszego domu. Zabezpieczają i wzmacniają one bowiem klej na  styropianie czy wełnie  przed uszkodzeniem. Jeśli zależy nam na właściwym działaniu izolacji przez dekady, należy zatem dobrać właściwą siatkę do ocieplanego budynku. Dobry produkt powinien być trwały, odporny na związki chemiczne zawarte w klejach i zaprawach w których będzie zatapiana, a przy tym pozostawać elastyczna, łatwa w zakładaniu.

Siatka pod tynk sprawdzonej jakości – Yetico E-Glass 160 

Sprawdzony producent styropianów – firma Yetico – od jakiegoś czasu w swojej ofercie ma również coraz więcej innych produktów, takich jak chemia budowlana, czy pozostałe elementy systemu ocieplenia. W skład tego ostatniego wchodzi m.in. prezentowana tutaj siatka podtynkowa typu E-Glass 160. Wykonana została z włókien szklanych, powleczonych warstwą impregnatu w postaci alkalioodpornej dyspersji bazującej na lateksie. Sprawia to, że siatka jest niewrażliwa na działanie związków chemicznych, które są zawarte w zaprawach klejących. Pojedyncza rolka siatki ma łącznie 50 m2, ona sama zaś cechuje się trwałym, równym splotem włókien gwarantującym stabilność wymiarową. Idealnie układa się na ścianie i dostosowuje do kształtu podłoża, co ułatwia aplikowanie kleju i jednocześnie chroni przed powstawaniem rys czy pęknięć na warstwach elewacji. Gramatura wynosi 160g. 

Darmowa dostawa - z innymi produktami od Yetico  

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy

Grzegorz
dobrze pasuje do styropianu tej samej firmy, cala dostawa darmowa jak mi obiecano
Oceń ten produkt: