Lakma Silikon Klej do luster 300ml

Ocena produktu:

Klej - uszczelniacz dedykowany do mocowań oraz klejenia mozaiki szklanej i luster; producent Lakma


Darmowa dostawa, auto z windą przy zamówieniu produktów Lakma Term za kwotę 2660 zł
Czas obróbki: ok. 10 minut
Czas utwardzenia wgłębnego: 24 godz.
Wytrzymałość termiczna utwardzonego produktu: -40°C do +180°C
Kolor bezbarwny
15 kartuszy w pudełku

Cena: 29.52zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 5.52zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

GTIN: 5902986625008

Darmowa dostawa, (auto z windą) systemu ociepleń Lakma Term dla zamówień od 2660 zł.

Klej do do mocowania elementów szklanych polecany przez zakłady szklarskie i agencje reklamowe.

 Lustra oraz mozaiki szklane stanowią specyficzny materiał, do którego na ogół sugeruje się kleje oraz uszczelniacze od początku przeznaczone specjalnie do nich. Rynek obecnie oferuje całe zatrzęsienie takich produktów, jednakże szukając czegoś naprawdę solidnego, szybko ograniczymy się do kilku sprawdzonych zakładów produkcyjnych. Jednym z nich jest Lakma - ceniony producent elementów do systemu ocieplania, działający już ponad 25 lat - oraz ich klej silikonowy, przeznaczony właśnie do luster.

Solidny klej do luster - Lakma Silikon Klej do luster

Silikon Klej do luster to klej-uszczelniacz bezbarwny, 100% bezrozpuszczalnikowy, dedykowany do luster oraz mozaiki szklanej (spotykanej np. w kabinach prysznicowych [klejenie lustro-lustro]), za wyjątkiem luster produkowanych z lakierem na bazie wody. Oferuje świetną przyczepność do większości typowych podłoży i materiałów budowlanych, m. in. drewno lakierowane i surowe, beton, glazura, cegła, szkło. Często wykorzystywany w agencjach reklamowych do mocowania różnych elementów do elewacji. Jest wyprodukowany na bazie tego samego składnika co klej mamut czy t-rex. Może być śmiało stosowany jako tańszy odpowiednik tych produktów.

Opakowanie w formie kartusza mieszczącego 300ml; można z niego uzyskać ok. 18mb spoiny o wymiarach 4x4mm. Czas obróbki w przypadku tego kleju wynosi 10 minut; pełne utwardzenie następuje po 24 godzinach. Klej jest jednokomponentowy - utwardzenie następuje poprzez sieciowanie wilgocią z powietrza. Do czasu utwardzenia klejone lustro powinno pozostawać podparte, nie powinno się też odcinać kontaktu z wilgocią zawartą w powietrzu.

Więcej o zakresie stosowania i samym produkcie - karta techniczna

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu online.

Ireneusz
Lakma do luster najlepsza.
Paweł
produkty z tej firmy są godne polecenia, klej trzyma idealnie
Anonimowy
Nie ma lepszego kleju do luster jak ten z firmy LAKMA a przerobiłem już wielu producentów
Oceń ten produkt: