Siatka podtynkowa Sicher 160g systemowa

Siatka podtynkowa gramatury 160g, produkcji Sicher. Część systemu ociepleń, pozwalająca zabezpieczyć klej na styropianie i wełnie przed pękaniem, wykruszeniem, łamaniem itp


Darmowa dostawa z klejem Sicher x40 plus, auto z windą
Cena za rolkę: 1 m x 50​​ m​​ - 50m2
Gramatura 160 g/m²
Kolor biały
Wysyłka w bezpiecznym opakowaniu z kartonu

Cena: 190.96zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 35.71zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

Siatka 145 g czy 160 g - różnice

 Wybierając siatkę z włókna szklanego do ociepleń spotykamy się z oznaczeniami 145 g, 160 g,165 g i tym podobne. Co one oznaczają? Jest to waga 1 m2 siatki, czym większa tym świadczy o większej ilości tworzywa zużytego do produkcji. Wydawało by się, że czym większa tym musi być lepsza siatka. Jest tak do pewnej wagi, optymalna jest 165g, powyżej jej siatka może być za sztywna. Co może skutkować tym, że zacznie się zwijać i odchodzić od ściany  przy zatapianiu w cienkiej warstwie kleju do ociepleń.

Siatka podtynkowa Sicher – wysoka jakość wykonania

Sicher Bautechnik – uznany producent chemii na budowę oraz elementów systemu ociepleń – w swojej ofercie ma również siatki pod tynk, wykonane z włókna szklanego. Oferowana tutaj siatka ma gramaturę 160g – jest zatem nieco mocniejsza i sztywniejsza, dzięki czemu świetnie sprawdzi się przy ocieplaniu budynku. Solidnej jakości produkt, cechuje się równym wymiarem oczek oraz wzmocnionym, stabilnym splotem włókien, zapewniającym sporą wytrzymałość mechaniczną siatki; jest odporna na wpływ związków chemicznych zawartych w zaprawach i klejach, a jednocześnie pozostaje wysoce elastyczna. 

Siatki podtynkowe od Sicher stanowią również element autorskich systemów ociepleń Sicher Bautechnik oraz Sicher Bautechnik W. Stanowią dobry wybór dla każdego chcącego wykonać poprawnie ocieplenie dla swojego domu. 

Darmowa dostawa z klejem do styropianu grafitowego Sicher x40 plus, auto z windą  

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię