Siatka podtynkowa Sicher 145g systemowa

Ocena produktu:

Siatka elewacyjna z włókna szklanego, do wykonania warstwy zbrojonej przy ocieplaniu domu. Część autorskiego systemu ociepleń Sicher Bautechnik; gramatura 145g.


Darmowa dostawa z klejem Sicher x40 plus, auto z windą
Cena za rolkę: 1 m x 50​​ m​​ - 50m2
Gramatura 145 g/m²
Kolor żółty
Wysyłka w bezpiecznym opakowaniu z kartonu

Cena: 183.89zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 34.39zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Produkt niedostępny

szt.

Siatka do styropianu 145 g 

Sicher oferuje również elementy autorskiego systemu ociepleń. W ich skład wchodzą m.in. odpowiednie zaprawy, kleje na bazie poliuretanu, jak również siatki, jakie się mocuje pod nakładany tynk. Wykonuje się z niej warstwę zbrojoną ocieplenia; współpracuje zarówno z płytami styropianowymi, jak również z wełną mineralną. Przedstawiana tutaj siatka ma gramaturę 145g; pojedyncza rolka liczy łącznie 50 m2. Charakteryzuje się mocnym, stabilnym splotem włókien, odpornym na rozrywanie oraz działanie związków chemicznych zawartych w klejach. Oczka mają równy wymiar. Sama siatka stanowi element autorskich systemów termoizolacji Sicher Bautechnik oraz Sicher Bautechnik W.

System ocieplenia na styropianie i wełnie – Sicher Bautechnik

 Wbrew niemiecko brzmiącej nazwie, współczesny Sicher Bautechnik ma polski rodowód – wywodzi się bowiem z PPUH REMBOR Sp. z o.o., które początkowo produkowało surowiec do wytwarzania suchej chemii budowlanej. Niedługo po przejęciu znaku handlowego Sicher sami zaczęli ową chemię produkować. Obecnie jest to znany i ceniony polski producent zapraw, klejów, gruntów, tynków i innych artykułów stosowanych w budownictwie oraz ocieplaniu. Spółkę ceni się przede wszystkim za świetną jakość swoich wyrobów oraz bardzo dobrą obsługę klienta.

Jest to dobry wybór dla każdego, kto chce zadbać o zrobienie jak najsolidniejszego ocieplenia. Wysoka jakość wykonania, w połączeniu z dużą wytrzymałością, gwarantują sprawne działanie opartego na niej ocieplania przez długi czas.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy

Darmowa dostawa z klejem do styropianu i siatki Sicher x40 plus, auto z windą

Adrian
Porządna siatka, świetnie się nadała pod kupiony tynk. Zamówienie i dostawa poszły szybko, bez problemu.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię