Siatka podtynkowa Lakma Term 165 g systemowa

Ocena produktu:

Siatka podtynkowa pomarańczowa, stanowiąca część systemu dociepleń Lakma Term. Chroni izolację przed uszkodzeniami mechanicznymi, zapewnia stabilność systemu.


Darmowa dostawa, auto z windą przy zamówieniu produktów Lakma za kwotę 2660 zł
Cena za rolkę: 1 m x 50​​ m​​ - 50m2
Gramatura 165 g/m²
Kolor pomarańczowy
Wymiar oczek 4,0 x 3,7 mm
Wysyłka w bezpiecznym opakowaniu z kartonu

Cena: 222zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 41.51zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

Darmowa dostawa, (auto z windą) systemu ociepleń Lakma Term dla zamówień od 2660 zł.

Siatka do ociepleń - właściwie dobrana zdecydowanie ułatwia prace.

Siatka podtynkowa stanowi ważny element każdego  systemu dociepleń dla domu. Pełni rolę podobną zbrojącą  – wzmacnia podłoże (czyli w tym przypadku izolację, najczęściej styropian albo wełnę mineralną) oraz zabezpiecza je przed powstaniem mechanicznych uszkodzeń w trakcie użytkowania budynku oraz zdecydowanie wzmacnia warstwę kleju. Dobór właściwej siatki może zatem oznaczać różnicę między koniecznością odnowienia elewacji po kilku latach, a skutecznym działaniem nawet przez kilka dekad a wykonywanie prac jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.

Wzmocniona siatka 165 g od Lakma Term – skuteczna ochrona termoizolacji

Jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów części systemu do dociepleń pozostaje Lakma Term. Marka obecna na rynku już ponad 25 lat, może się poszczycić wysokiej jakości produktami chemii budowlanej, tynkami, farbami, jak również siatkami podtynkowymi. Znajomej pomarańczowej barwy, cechuje się elastycznością stosowania, a jednocześnie wytrzymałością na rozrywania. Jak każda szanująca się siatka, wykonana jest z włókien szklanych, powleczonych dodatkową dyspersją bazującą na lateksie; nadaje to dodatkową odporność na negatywny wpływ chemikaliów zawartych w zaprawach klejących. Dodatkowo ma nieco większą gramaturę, wynoszącą 165g – sprawia to, że szczególnie się sprawdzi do dolnych partii domu. Jedna rolka siatki pokryje łączną powierzchnię 50 m2, co stanowi normę dla tego typu materiałów. 

Siatka podtynkowa od Lakmy to obecnie jedno z najlepszych rozwiązań dla poprawnie wykonanych systemów dociepleń dla domu. Łatwo się nakłada i przylega do powierzchni, a jednocześnie z powodzeniem wytrzymuje długie dekady użytkowania, chroniąc w ten sposób izolację przed uszkodzeniem. 

Sprawdź produkty Lakma Term oraz pozostałe akcesoria do ociepleń, które poleca nasza hurtownia styropianu.  


Marcin
Akurat do siatki wole dopłacić kilka złotych i się nie babrać z rwącą jak firana siatką. Ta jest najlepsza z jaką miałem doczynienia. Śmiem twierdzić ze nawet ta siatka z caparola przegrywa z tą z Lakmy
Władysław
Bardzo dobra siatka. Nie rwie się, super sie układa. Zamawiam zawsze z klejem Syntekol PSW i nigdy nie ma żadnego problemu
Marek
Super siata. Polecam
Oceń ten produkt: