Mounter Professional Pianka montażowa pistoletowa ALL SEASON 750ml

Piana montażowa w puszce, wielosezonowa, z zaworem do pistoletu montażowego, marki Mounter Professional


Aplikacja pistoletem
Wydajność: max. 50l
Temperatura stosowania od -5°C +35°C
Pojemność 750 ml

Cena: 26.50zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 4.96zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

Mounter Professional All Season -  pianka wielosezonowa do montażu

Piana montażowa z zaworem pistoletowym, o wydajności ok. 50L. Pozwala na względnie szybką obróbkę, już po ok. 21 minutach od nałożenia. Można stosować w temperaturach otoczenia od -5°C +35°C. Jedna puszka mieści w sobie 750ml gotowej do nakładania pianki. Bardzo dobra przyczepność do większości typowych materiałów budowlanych: drewna, kamienia, betonu, metalu, plastiku etc. Świetne właściwości dźwiękochłonne oraz termiczne; idealne uzupełnienie do systemów ocieplania opartych na styropianie. Pozwala na montaż okien i drzwi, wypełnianie szczelin, dziur i ubytków, izolowanie przewodów oraz rur. Utwardzenie następuje pod wpływem zawartej w powietrzu wilgoci.

Mounter Professional to marka spółki Proxy Ukraina Ltd., z siedzibą w Dnieprze (dawniej Dniepropetrowsk). Firma trudni się produkcją wszelkiego rodzaju pianek, klejów budowlanych oraz uszczelniaczy.

Więcej szczegółów technicznych - w deklaracji właściwości użytkowych

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam jakie są różnice i na co trzeba uważać przy klejeniu płyt.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu online.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię