Kubala paca szlifierska tarnik przelotowa 160 x 360 mm 0346

Paca szlifierska przelotowa do prac dociepleniowych. Innowacyjne narzędzie uznanej marki Kubala, pozwala od samego początku na lekką i łatwą pracę przy ocieplaniu budynku.


Możliwość wysyłki w jednej paczce z innymi narzędziami i akcesoriami.
Wymiar: 160x360mm
Część robocza tarnika wykonana z ocynkowanej blachy
Duże otwory
Bez płytki z tworzywa sztucznego
Ergonomiczny uchwyt profilowany 3K typu soft

Cena: 41.19zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 7.70zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

GTIN: 5907798303465

Paca do styropianu bez efektu " przyklejenia do ściany" na początku pracy

Jednym z  podstawowych narzędzi do pracy ze styropianem jest tarka do styropianu.

Kupując nową tarkę wiemy jak ciężko jest wykonać pierwsze ruchu aż do momentu, kiedy się lekko stępi, trzeba wtedy użyć nie lada siły. Rozwiązaniem tego problemu jest  paca Kubala 0346  - zupełna nowość i innowacyjny produkt. Szlifowanie styropianu od samego początku jest bardzo łatwe i lekkie. Narzędzie nie jest  skomplikowane, pomimo to jednak warto wciąż zwracać uwagę na jego wysoką jakość. Dobre narzędzie jest poręczne, łatwe w obsłudze, a przy tym wytrzymałe, zdolne do pracy przez długi czas. Wszystkie te cechy i więcej spełniają wyroby polskiego producenta Kubala. Praktycznie wszyscy klienci, którzy zakupili nowy model tarki już nie wracają do poprzedniego.

Paca szlifierska tarnik Kubala – najlepszy wybór do prac ociepleniowych

Kubala to uznany wytwórca narzędzi budowlanych, którego produkty zawsze zapewniały wydajną, a przy tym lekką pracę. Tym razem mamy do zaoferowania zupełnie nowy produkt tej marki – specjalną pacę szlifierską przelotową z tarnikiem, służącą do wszelkich prac przy ocieplaniu budynków, w tym również do wyrównywania płyt styropianowych. Paca posiada ergonomiczny uchwyt profilowany 3K typu soft; część robocza tarnika wykonana została z blachy ocynkowanej, o grubości 1mm, z dużymi otworami. Jest również dodatkowo pogrubiona, dzięki czemu wydłużona została trwałość pacy i jej stabilność; brak płytki z tworzywa sztucznego zwiększa zaś jej przelotowość. Dzięki tym wszystkim cechom paca ta od samego początku pozwala na lekką i poręczną pracę przy docieplaniu domu.

Jakość wykonania gwarantowana przez producenta Kubala.

W jednej przesyłce bez dodatkowych kosztów możesz zamówić pozostałe narzędzia, folie taśmy orazakcesoria do ociepleń.

Informację o wysyłce znajdziesz w dziale Zamawianie.

Więcej informacji i porad technicznych znajdziesz w naszym dziale FAQ.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię