Listwa startowa, zestaw cokołowy EJOT SOP-Set 2,0 mb

Ocena produktu:

Profil startowy, dwu częściowy. Zapewnia bardzo łatwy montaż, prostoliniowość krawędzi po długości i uniwersalną szerokość.


Koszt dostawy za op. do 20szt - 55zł
Długość listwy 200 cm
Listwa uniwersalna do wielu grubości izolacji:
5 + 18 cm do styropianu od 5 do 22 cm
8 + 18 cm do styropianu od 8 do 25 cm
Bardzo łatwy montaż
Gramatura siatki 160 g
Szerokość siatki 125 mm
Wykonane ze specjalnego tworzywa
Kolor biały
Wysyłka w bezpiecznym opakowaniu z kartonu

Cena: 68.70zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 12.85zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

Prezentujemy Państwu jeden z bardziej innowacyjnych produktów w naszej ofercie- profil startowy EJOT SOP-Set. Jest to skuteczne i proste w montażu rozwiązanie dla zabezpieczenia dolnej części elewacji. W skład zestawu wchodzą dwie listwy o długości 2 m, które wzajemnie się uzupełniają. Dzięki przemyślanemu projektowi i najwyższej jakości materiałów ten profil okapnikowy nie ma sobie równych. Jego przewaga polega także na intuicyjnym i łatwym montażu nawet do nierównych ścian. Sprawdź szczegółowy opis produktu!

Profil startowy EJOT SOP-Set - łatwy w montażu, skuteczny w działaniu

Wielu fachowców montujących listwy startowe do ocieplenia zna problem nierównych ścian budynku. Skorygowanie takich krzywizn zajmuje wiele czasu i wymaga dużej cierpliwości. Co gorsza nie zawsze udaje się uzyskać efekt końcowy zadowalający inwestora. Dlatego firmy takie jak EJOT wprowadzają akcesoria do ociepleń ułatwiające pracę. Zestaw EJOT SOP-Set jest tego bardzo dobrym przykładem. Dzięki kombinacji dwóch elementów: profilu przyściennego i listwy z okapnikiem uzyskujemy w łatwy sposób idealne wykończenie elewacji.

Montaż zestawu EJOT SOP-Set rozpoczynamy od przykręcenia listwy cokołowej do ściany za pomocą kołków rozporowych. W tym momencie należy ustalić poziom profilu, ułatwiają to wzdłużne otwory montażowe. Po przyklejeniu styropianu montuje się drugą listwę- profil okapnikowy, którą przycinamy lub odłamujemy jej spodnią część dostosowując do grubości klejonej izolacji. Montaż polega na wsunięciu listwy pomiędzy styropian a zamontowany wcześniej profil cokołowy. Wtedy wystarczy zatopić siatkę drugiej listwy w kleju i dla pewności skręcić od spodu  oba profile wkrętami samowiercącymi 9,5 mm (tzw. pchełki). Wtedy zestaw jest już gotowy i doskonale zabezpiecza styropian przed uszkodzeniami i gryzoniami.

Profil okapnikowy SOP-Set - zalety i specyfikacja

O klasie akcesoriów marki EJOT świadczy fakt, że są one składnikiem systemów ociepleń renomowanych firm jak  Caparol. Zestaw EJOT SOP-Set to nowa jakość w dziedzinie zabezpieczenia ocieplenia budynku. Dzięki dużej liczbie wariantów szerokości produkt można dostosować do różnych grubości płyt termoizolacyjnych. Dodatkowe zalety to łatwy i szybki montaż zestawu oraz wytrzymała siatka z włókna szklanego. Materiał wykonania listew to PCV, co zapewnia elastyczność i odporność na uszkodzenia. Do mocowania profilu do ściany wystarczą zwykłe kołki rozporowe, a do łączenia listew- małe wkręty "pchełki".

Najważniejsze właściwości (zalety) zestawu EJOT SOP-Set to:

  • wysoka jakość wykonania i dobry materiał,
  • uniwersalny rozmiar, odłamujemy spód profilu dociskowego wg grubości izolacji
  • łatwość mocowania i obróbki,
  • możliwość stosowania do różnych grubości ocieplenia (izolacji),
  • umożliwia precyzyjne wykończenie dolnej części elewacji,
  • doskonałe odprowadzanie wody z ocieplenia,
  • zabezpieczenie ocieplenia przed wodą, wiatrem i gryzoniami,
  • zapewnia prostoliniowość krawędzi po długości 
  • wysokiej jakości siatka z włókna szklanego dla dodatkowego wzmocnienia.

Wszystkie wymienione zalety profilu EJOT SOP-Set sprawiają, że jest on wygodny w użyciu i niezawodny w działaniu. Podsumowując można powiedzieć, że profil startowy EJOT SOP-Set to połączenie jakości i nowoczesnej technologii. Kupując go w STYRO24.pl nie musisz się martwić o bezpieczną wysyłkę. Gwarantujemy najwyższy standard obsługi zamówień i wysyłamy doskonale zabezpieczony towar. Zamówione produkty pakujemy w specjalne kartony na wymiar. Gdyby jednak przesyłka uległa uszkodzeniu, to bez problemu przyjmujemy zwrot i wysyłamy nową paczkę. Zapraszamy do zakupów!

Dane techniczne produktu

Materiał wykonania profili zestawu EJOT SOP-Set to polichlorek winylu. Natomiast siatka jest wytwarzana z włókna szklanego i ma gramaturę powyżej 160 g/m2. Listwy mają długość 2 metrów i są dostępne w różnych szerokościach. Można je stosować ze styropianem 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 cm. Szerokość siatki to 125 mm, co pozwala na jej wygodne połączenie z resztą zbrojenia. Produkt należy przechowywać w położeniu poziomym.

Więcej informacji na temat listwy znajdziesz w instrukcji technicznej

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy 

Karol
Listwa pierwsza klasa. Pierwszy raz zakładałem listwę dwuczęściową. Teraz tradycyjnych metalowych nie będę już kupował. Montuje sie o wiele szybciej. Zdecydowanie na plus, że ktoś je wymyślił.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię