Listwa przyokienna PVC z siatką 2,5 mb

Listwa wykonana z PVC, z dodatkową siatką; długość 2,5mb. Do obróbki okien w trakcie prac elewacyjnych.


Koszt dostawy za op. do 100szt - 55zł
Kolor biały, antracyt, brąz-orzech
Materiał PVC
Wysyłka w jednym opakowaniu z narożnikami, listwami
Wysyłka w bezpiecznym opakowaniu z kartonu

Cena: 13.30zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 2.49zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

Listwa przyokienna z siatką: do pracy ze styropianem przy oknach

Listwa wykończeniowa stanowi często stosowany sposób na obróbkę okien przy pracach elewacyjnych. Przykleja się ją do ramy okiennej, najczęściej z dodatkową siatką, którą wpuszcza się pod styropian. Trwale w ten sposób łączy ramy okienne ze systemem ocieplenia. Ze względu na silne narażenie na oddziaływanie warunków atmosferycznych oraz promieniowania UV, najczęściej rekomenduje się, żeby takie listwy były wykonane z PVC oraz posiadały dodatkowo taśmę klejącą jak najwyższej jakości. 

Wszędzie tam, gdzie liczy się profesjonalny efekt prac zastosuj listwy przyokienne PVC z siatką. Ułatwiają one obróbkę otworów okiennych i drzwiowych w elewacji. Nie musisz martwić się jak to zrobić, bo dzięki zastosowaniu tych listew jest to proste. Przyklejasz listwę do ramy okna za pomocą dołączonej taśmy wysokiej jakości, a siatkę zatapiasz w elewacji. Uzyskane połączenie nie tylko dobrze wygląda, ale też jest wytrzymałe mechanicznie i zapobiega ucieczce ciepła w pobliżu okien. Jeżeli zależy Ci na solidnej i profesjonalnej obróbce okien, to zastosuj nasze listwy przyokienne z siatką.

Oferowane tutaj listwy stanowią produkt renomowanych firm. Dzięki innowacyjnej budowie łatwiej się je mocuje do ościeżnicy, jak również lepiej one przylegają po założeniu. Specjalna uszczelka upraszcza wykonanie elastycznego i łatwego do utrzymania w czystym stanie połączenia. Listwy mierzą typową długość 2,5mb; kolor do wyboru – biały, antracyt, brąz-orzech. Do produkcji profilu używana jest siatka o gramaturze 145g.

Listwa przyokienna PCV  listwa przyokienna z siatką  listwa przyokienna pcv

Więcej informacji i porad uzyskasz w naszym dziale FAQ 

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy


Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: