Bosman Zimowy Płyn do Kleju do -10° C 5L

Ocena produktu:

Mrozoodporny, zimowy płyn do kleju umożliwia wiązanie klejów do temperatury -10° C


Opakowanie 5L
Opakowanie 5L na ok 25 worków zaprawy 25 kg
Zużycie 0,2L / 25kg zaprawy
Skuteczny do temperatury zewnętrznej - 10C
Do prac dociepleniowych i kładzenia płytek

Cena: 31zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 5.80zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

Dodatek mrozowy do Kleju - Doskonała Ochrona w Chłodne Dni

Spadek temperatur poniżej 0°C wstrzymuje prace na zewnątrz. Zaprawy klejowe zamiast dosychać zamarzają a ze względu na zamarzanie wody podczas mieszania i wyrabiania kleju nie możemy dokończyć prac. W prostu sposób można zapewnić swoim pracą trwałą ochronę nawet w mroźne dni z naszym płynem mrozoodpornym do kleju polskiej firmy Bosman. Ten specjalnie opracowany płyn został stworzony, aby wzmocnić trwałość klejów w warunkach niskich temperatur, zapewniając niezawodne połączenia nawet podczas mroźnych dni.

Zimowy płyn do kleju - zastosowanie

Plastyfikator powoduje zatrzymanie zamarzania wody zarobowej w zaprawie a zarazem jest neutralny dla chemii i nie zmienia właściwości samej zaprawy klejowej. Z powodzeniem możemy go stosować:

  • w kleju do styropianu, 
  • w kleju do siatki,
  • w kleju do płytek,
  • w wylewkach samopoziomujących,
Bez problemu sprawdzi się w każdych  zaprawach cienkowarstwowych cementowych przy pracach na zewnątrz w niskich temperaturach do - 10 C

Mrozoodporny Płyn do Kleju do - 10°C - cechy produktu

Mrozoodporność: Specjalna formuła płynu zapewnia ochronę przed niskimi temperaturami, co sprawia, że kleje utrzymują swoje właściwości nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Uniwersalność: Płyn Mrozoodporny do Kleju może być używany z różnymi rodzajami klejów, sprawiając, że jest wszechstronnym rozwiązaniem do wielu projektów.

Łatwość Użycia: Aplikacja płynu jest prosta i precyzyjna. Wystarczy 0,2L płynu na  25kg zaprawy czyli ok 1 niepełnego kubka  na wiadro zaprawy, aby zabezpieczyć kleje przed skutkami mrozu. Dolewamy płyn do wody zarobowej w pojemniku w którym będzie mieszana zaprawa.

Inwestycja w Płyn Mrozoodporny do Kleju  zabezpieczy Twoją pracę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Karta charakterystyki dostępna tutaj

Jakub
Daje rade.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię