Blue Dolphin taśma tynkarska elewacyjna 48 mm x 50 m

Taśma tynkarska na elewacje, koloru pomarańczowego; wymiary 48mm x 50m. Produkt marki Blue Dolphin – cenionego producenta taśm klejących na budowę.


Możliwość wysyłki w jednej paczce z innymi narzędziami i akcesoriami.
Wyniary 48 mm x 50 m
Kolor pomarańczowy
Do stosowania na wewnątrz i zewnątrz.

Cena: 25zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 4.67zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

GTIN: 5907758507278

Taśma tynkarska Blue Dolphin – doceniana przez profesjonalistów

Firma Blue Dolphin znana jest głównie i doceniana dzięki produkowanym przez nich taśmom malarskim, tynkarskim i podobnym o ogólnym przeznaczeniu budowlanym. Dzięki użyciu wysokiej jakości składników podczas produkcji, taśmy tej marki stanowią trwały, wytrzymały materiał pomocniczy do wszelkiego rodzaju remontów i budów. Łatwo przy tym usuwa się z podłoża - nie przywiera do niego ani go nie uszkadza, a po odklejeniu nie pozostawia po sobie żadnych śladów. 

Taśma koloru pomarańczowego, przeznaczona jest głównie do pomocy przy tynkowaniu, oraz na inne chropowate powierzchnie, jak na przykład cegłę; można ją również stosować na powierzchnie gładkie. Jest odporna na wodę, promieniowanie UV oraz inne warunki atmosferyczne. Niezastąpiona przy pracach ociepleniowych; można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. 

Pojedyncza rolka zawiera łącznie 50m taśmy, o szerokości 48mm. Jako hurtownia, oferujemy możliwość wysyłki w pojedynczej paczce, wraz z innymi akcesoriami oraz narzędziami. 

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy

Karta produktu dostępna jest tutaj

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię