Blue Dolphin taśma malarska maskująca 38 mm x 50 m

Niebieska taśma malarska do prac budowlanych, o wymiarach 38mmx50m. Flagowy produkt znanego i cenionego producenta taśm samoprzylepnych, Blue Dolphin.


Możliwość wysyłki w jednej paczce z innymi narzędziami i akcesoriami.
Wymiary: 48 mm x 50 m, 38 mm x 50 m
Kolor niebieski
Do stosowania na wewnątrz i zewnątrz.
Do prac malarskich nie podcieka

Cena: 14.19zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 2.65zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

GTIN: 5907758523513

Niebieska taśma malarska sprawdzonego producenta

Blue Dolphin to producent, który zyskał uznanie na rynku głównie dzięki firmowanym przez siebie taśmom malarskim i podobnym, do stosowania w budownictwie. Oferowane przez nich taśmy to jeden z najlepszych dostępnych na rynku towarów tego typu; są trwałe, wytrzymałe, a jednocześnie po zakończeniu prac łatwo usuwalne z podłoża bez zostawiania po sobie śladów ani uszkodzeń.

Taśmy malarskie stanowią flagowy produkt tej marki. Oznaczone niebieskim kolorem w celu łatwego rozróżnienia od taśm innego przeznaczenia (np. do prac tynkarskich), ich rolki mają uniwersalny rozmiar 48mm na 50m. Można ich używać na bardzo różnych materiałach – sprawdzą się bez zarzutu zarówno na tynku i betonie, jak również drewnie, kamieniu, plastiku, płytce ceramicznej etc. Dzięki wysokiej jakości wykonaniu bardzo dobrze chroni oklejoną powierzchnię i ułatwia precyzyjne roboty malarskie, zapobiegając podciekaniu. 

Taśma papierowa odporna na promieniowanie UV

Taśma od Blue Dolphin jest też przy tym odporna na promieniowanie UV oraz światło słoneczne, a także pozostaje przyjazna dla środowiska – klej zawarty w taśmie nie zawiera rozpuszczalników. Jest również, pomimo swojej wytrzymałości mechanicznej, łatwa w przerywaniu, co pozwala na łatwe używanie w trakcie wszelkich prac budowlanych. Szczególnie rekomendujemy ją do oklejania okien przy malowaniu ościeży.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

 

Karta produktu dostępna jest tutaj

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: