Styropian Genderka eps 80 038 dach podłoga

Ocena produktu:

Styropian podłogowy firmy Genderka, dobry na domowe warunki. Styropian biały, o średniej wytrzymałości na obciążenia oraz dobrym ociepleniu.


Współczynnik przewodzenia ciepła λd: ≤ 0,038 (W/mK)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym: CS(10)80 ≥ 80 kPa

Cena: 66.05zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 12.35zł
Cena za m3 ~ 220.17zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropian podłogowy Genderka eps 80 038

Jeśli szukasz dobrego i niedrogiego  styropianu do izolacji podłogi to produkt Genderka będzie doskonałym wyborem. Styropian EPS 80 (wytrzymałość na nacisk 2,4t/m2 ) będzie dobrym rozwiązaniem na nie mocno obciążone podłogi do rozsądnej warstwy. Zalecamy rozkładanie do 12 cm. Na nieobciążonych stropach możemy rozkładać w warstwach nawet 25 cm.

Styropian podłogowy Genderka eps 80 038 wykonany z ekspandowanego polistyrenu (EPS). Dostępne grubości styropianu to 1-30 cm. Wybierz styropian Genderka i zadbaj o odpowiednią izolację swojego budynku. 

Genderka eps 80 038 - Najważniejsze cechy  

Korzystna cena styropianu idzie w parze z dobrą jakością. Współczynnik izolacji cieplnej wynosi 0,038 W/mK. Klasa reakcji na ogień E daje gwarancję bezpieczeństwa. Inne ważne parametry to stabilność wymiarowa w stałych normalnych warunkach laboratoryjnych DS(N)5 ± 0,5%.

Wytrzymałość na ściskanie eps 80 wynosi 80 kPa – nie jest to najlepszy możliwy współczynnik, jednak w zupełności wystarczy do użytkowania w warunkach domowych i nadaje się również pod ogrzewanie podłogowe. Lambda 038 to przyzwoity współczynnik jak na styropian podłogowy biały, jednak biorąc pod uwagę styropian grafitowy, będzie to już wartość przeciętna.

Styropian Genderka eps 80 038 to produkt, który jest dobrym materiałem do izolacji podłóg. Właściwości izolacyjne styropianu pozwalają na ochronę przed zimnem i hałasem. Oprócz tego produkt doskonale izoluje od wibracji, co jest szczególnie ważne w przypadku podłóg na piętrze. 

Styropian Genderka eps 80 038 jest dostępny w różnych grubościach (od 10 mm do 300 mm), co umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Producent Genderka — dobra jakość, przyzwoite właściwości i niska cena styropianu

Genderka to jeden z największych producentów styropianu w Polsce. Firma powstała w 1989 roku i jest znana z produktów wysokiej jakości. Marka jest ceniona nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Posiada pięć zakładów produkcyjnych. Genderka Wschowa, Genderka Bydgoszcz, Genderka Oświęcim, Genderka Kielce i Genderka Ostrów Mazowiecka zapewniają szybkie i sprawne dostawy styropianu. Podobnie jak większość produktów tej marki, styropian Genderka eps 80 038 to dobry produkt.

Styropian Genderka eps 80 038 - Zastosowanie  

Genderka eps 80 038 to przyzwoity produkt za rozsądną kwotę, który stanowi dobre rozwiązanie na tle konkurencji. Zastosowanie tego styropianu jest szerokie. Oprócz izolacji podłogi możesz go wykorzystać także do izolacji stropów czy też ścian poniżej poziomu gruntu. Należy wtedy koniecznie zastosować dodatkową izolację przeciwwodną. Jest także doskonałym materiałem do wykorzystania w budynkach przemysłowych oraz obiektach użyteczności publicznej na mało obciążone posadzki. Styropian Genderka EPS 80 możemy także wykorzystać do ekonomicznego ocieplenia dachu chociaż zalecamy do tego mocniejszy styropian Genderka eps 100.

Zapraszamy na zakupy w internetowym sklepie budowlanym STYRO24.pl — hurtownia styropianu

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę

Przydatne wskazówki na temat ocieplania budynków są dostępne w naszym dziale BLOG i FAQ.

W naszej hurtowni oferujemy również solidną folię budowlaną pod styropian podłogowy.

Więcej informacji oraz certyfikaty czyste powietrze styropianu Genderka eps 80 038 dach-podłoga, znajdziesz w karcie technicznejZbyszek
dobra izolacja w dobrej cenie
Darek
Kupiony, położony, nie mam zastrzeżeń.
Patryk
W takim wydaniu ocieplenie pierwsza klasa, polecam.
Sylwek
Warty swojej ceny.
Anonimowy
Anonimowy
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię