Uni Grade taśma tynkarska elewacyjna 48 mm x 50 yd

Taśma do prac tynkarskich na elewacji, koloru pomarańczowego. Rolka o łącznej długości 50yd, dobrze się klei do chropowatych powierzchni.


Możliwość wysyłki w jednej paczce z innymi narzędziami i akcesoriami.
Wyniary 48 mm x 50 y
Kolor pomarańczowy
Do stosowania na wewnątrz i zewnątrz.

Cena: 15zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 2.80zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

GTIN: 5907758514771

Taśma tynkarska – podstawowe narzędzie pomocnicze do prac przy elewacji

Jednym z najbardziej powszechnych akcesoriów stosowanych do wszelkiego rodzaju prac przy tynkach i elewacjach są taśmy tynkarskie. Dostosowane do chropowatych powierzchni tynków, taśmy te na ogół stanowią trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne produkt, a jednocześnie łatwy w stosowaniu oraz odrywaniu po zakończeniu prac. 

Oferowane tutaj rolki taśmy samoprzylepnej pochodzą od polskiego dystrybutora Uni Grade, z siedzibą w Kielcach. Dla odróżnienia od innego rodzaju taśm mają pomarańczowy kolor. Dzięki dobremu przyleganiu do powierzchni oraz swojej wytrzymałości dobrze chronią powierzchnię w trakcie wszelkiego rodzaju robót na elewacjach, przy tynkach itp. Dodatkowo taśma charakteryzuje się odpornością na promieniowanie UV, a także jest przy tym łatwa w użyciu i przerywaniu. Nadaje się na powierzchnie takie jak: beton, cegła, tynk, kamień etc. 

Rolka taśmy liczy łączną długość 50 jardów (ok. ponad 45 metrów), o szerokości 48mm. Można ją stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Produkt może być zamówiony w jednej paczce wraz z innymi akcesoriami i narzędziami. 

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: