Styropian Genderka eps 100 036 dach podłoga

Ocena produktu:

Styropian EPS 100 Genderka - solidny i mocny styropian na podłogę. Z jednym z lepszych parametrów izolacji dla styropianu białego.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤0,036 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu CS(10): ≥100 [kPa]
Wytrzymałość na zginanie (BS): 150 [kPa]

Cena: 74.91zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 14.01zł
Cena za m3 ~ 249.70zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropian podłogowy Genderka EPS 100 036 jest najlepszym produktem w swojej klasie cenowej. Ma nie tylko dużą wytrzymałość na ściskanie (3 tony na m2), ale też znakomicie izoluje termicznie. Dla styropianu eps 100 białego współczynnik Lambda= 0,036 W/mK to praktycznie najlepszy możliwy wynik. Wystarczy tylko dobrać odpowiednią grubość warstwy ocieplenia do założeń projektowych domu. Firma Genderka jest uznawana za solidnego i rzetelnego producenta styropianu. Ten produkt z pewnością to potwierdza!

Styropian Genderka EPS 100-036 opis produktu i zastosowanie

Oferujemy Państwu styropian podłogowy od sprawdzonego polskiego producenta- firmy Genderka. Początki marki sięgają roku 1989, a więc ma ona już ponad 30- letnią historię. Najważniejsze jest jednak zaufanie klientów zdobyte przez ten czas. Zostało ono zbudowane na rzetelności firmy oraz jakości sprzedawanych produktów. Prezentowany tutaj styropian EPS 100 036 Dach Podłoga ma jeden z lepszych parametrów Lambda w swojej kategorii. Lepsze wyniki osiągają tylko styropiany grafitowe. Do ocieplenia podłogi na gruncie przy normalnych warunkach użytkowania ten styropian nadaje się doskonale. 

Zastosowanie styropianu Genderka EPS 100 036

Wszędzie tam, gdzie potrzebny jest solidny styropian dach-podłoga płyty Genderka sprawdzą się bardzo dobrze. Można je stosować we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych do ocieplania podłóg na gruncie, stropów i dachów. Wytrzymałość na ściskanie przy 10% odkształceniu względnym wynosi >100 kPa. Oznacza to, że styropian EPS 100-036 Dach-Podłoga od Genderki wytrzymuje nacisk około 3 t/m2. Jest to twardość wystarczająca do większości zastosowań (z wyjątkiem garaży przy grubszych warstwach). Styropian podłogowy Genderka może być również stosowany jako izolacja cieplna stropodachów pełnych. Nadaje się też świetnie pod ogrzewanie podłogowe.

Firma Genderka produkuje styropian eps 100 z lambda 036 od 2021rDo 2021 r był produkowany styropian eps 100 038Genderka- sprawdzony styropian podłogowy i na dach

Wieloletnie doświadczenie w produkcji styropianu daje firmie Genderka przewagę na rynku. Obecnie posiada ona w Polsce pięć zakładów produkcyjnych. Moc produkcyjna wszystkich fabryk firmy pozwala wyprodukować rocznie ponad milion m3 styropianu! Dzięki takim możliwościom Genderka Sp. z o,o, znajduje się obecnie w czołówce polskich producentów ociepleń. Jakość i doświadczenie to najważniejsze wartości, na których marka buduje swoją pozycję rynkową. Niezależnie czy planujesz ocieplenie podłogi, czy dachu, styropian EPS 100-036 Dach-Podłoga spełni swoje zadanie.

Cena i jakość materiałów izolacyjnych w STYRO24.pl

Cena styropianu Genderka wypada bardzo atrakcyjnie na tle innych podobnych produktów. Warto wiedzieć, że cena za m3 styropianu jest taka sama niezależnie od wybranej grubości płyt. Natomiast cena za paczkę może się nieznacznie różnić w zależności od objętości paczki. Niezmienna pozostaje wysoka jakość styropianów Genderka. Są to materiały izolacyjne, na których można polegać. 

Przed ułożeniem styropianu zaleca się zastosować czarną folię pod wylewki, która dostępna jest w naszej hurtowni. 

Pamiętaj, że styropian podłogowy zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę. W taki sposób, żeby krawędzie się nie pokrywały. Wyeliminujemy wtedy mostki termiczne i wzmocnimy warstwę izolacji.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ i BLOG , dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.

Więcej szczegółowych informacji o tym styropianie znajdziesz w karcie produktu.
Mateusz
Prosty, twardy, ciepły. Dla mnie super.
Marek
Styropian ogólnie w porządku tylko czas oczekiwania był dłuższy niż założyłem sobie ale wyrobili się w terminie.
Paweł
porządny styropian
Paweł
solidny, klasa, tak zdecydowanie polecam
Patrycja
Transport w 3 tygodnie. Produkt zgodny z opisem. Polecam
Tech bud
Bardzo dobra sprawdzona jakość!!! Styropian super
Wiktor
Faktycznie mocny dobry styropian!
Paweł
Szybki transport. Bardzo dobra jakość Polecam
Daniel
styropian polecam, wszystko zgodnie z zamówieniem
Anonimowy
Anonimowy
Polecam
Anonimowy
Równy i dostawa była na czas. Polecam ????
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię