Styropian Yetico AQUA EPS-P 100 036

Ocena produktu:

Przeznaczony do zabezpieczania fundamentów styropian typu aqua. Charakteryzuje się obniżoną nasiąkliwością, solidnym współczynnikiem termicznym oraz dodatkową odpornością na ściskanie.


Współczynnik przewodzenia ciepła λ: ≤0,036 [W/(m·K)]
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym: ≥ 100 kPa
Poziom nasiąkliwości wody przy całkowitym, długotrwałym zanurzeniu: ≤ 2%
Szybka dostawa od 12 m3

Cena: 199.78zł

(w tym 23%)
VAT: 37.36zł
Cena za m3 ~ 547.34zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0.365 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

 Fundamenty to ważny element konstrukcyjny każdej budowli. To one przekazują obciążenia na podłoże gruntowe, więc odpowiadają między innymi za stateczność budynku, jak również chronią go przed zawilgoceniem. W tym celu trzeba jednak odpowiednio je wykonać i zabezpieczyć. Styropian do fundamentów Yetico AQUA EPS-P 100 036 to produkt, który z pewnością się do tego przyda!

Styropian Yetico AQUA EPS-P 100 036 – właściwości: 

Istnieją różne rodzaje styropianu, które odpowiadają za ich późniejszą przydatność w różnych sytuacjach. Styropian marki Yetico posiada wymiary 1230 x 615 mm i grubość od 50 mm ze stopniowaniem co 10 mm. Płyty styropianowe tego rodzaju produkowane są w inny sposób niż płyty EPS. Wylewane są w formach, posiadają niebieski kolor, a na ich powierzchni znajduje się gęsta sieć kanalików drenażowych. To produkt znanej i cenionej marki – Yetico - to jeden z największych producentów styropianu w Polsce. Jeśli chodzi o cechy i parametry produktu, warto dodać iż posiada on krawędzie na zakładkę i naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym CS(10)100 ≥ 100 kPa. Styropian solidnie zabezpiecza także przed wodą z podłoża – nawet przy pełnym zanurzeniu, które jest długotrwałe poziom nasiąkliwości wody produktu jest mniejszy lub równy 2%.Yetico AQUA EPS-P 100 036 – zastosowanie styropianu: 

Styropian na fundamenty Yetico AQUA EPS-P 100 036 ma za zadanie zabezpieczyć je przed wodą. Celem jego stosowania jest również izolacja cieplna – zarówno ścian fundamentowych, jak i na przykład piwnic. Styropian znajdzie również zastosowanie w innych miejscach, w których jest bardzo wilgotno – jak myjnie czy łazienki. Produkt przeznaczony jest do budynków podpiwniczonych do 3 metrów głębokości. W przypadku głębszych piwnic należy stosować styropian wodoodporny Yetico AQUA EPS-P 150 035 lub Yetico AQUA EPS-P 200 034

Pamiętaj o tym że, płyty Aqua powyżej linii gruntu należy mocować mechanicznie do ściany. 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ ,

Zapraszamy do zapoznania się ofertą folii kubełkowej na fundament.

Ze styropianem Yetico możesz zamówić inne produkty tej marki: Siatka podtynkowa Yetico E-GLASS 160, Piana pistoletowa niskoprężna Yetico 750 ml i klej do styropianu Yetico Thermo-WHITE 750 ml z opcją darmowej dostawy.

Sprawdź pozostałe artykuły do system ociepleń z opcją darmowej dostawy., które poleca nasza hurtownia styropianu.

Więcej szczegółów nt. przeznaczenia i zakresu stosowania znajdziesz w karcie produktu

Mariusz
Styropian zakupiony. Chłopaki z ekipy mówią że git. Szybciutka dostawa.
Anonimowy

Oceń ten produkt: