Siatka podtynkowa Lakma Term 145 g systemowa

Siatka do zatapiania w kleju, produkcji Lakma. Koloru pomarańczowego, zabezpiecza w systemie dociepleń położony pod nią styropian przed uszkodzeniami.


Darmowa dostawa, auto z windą przy zamówieniu produktów Lakma za kwotę 2660 zł
Cena za rolkę: 1 m x 50​​ m​​ - 50m2
Gramatura 145 g/m²
Kolor pomarańczowy
Wymiar oczek 4,5 x 3,5 mm
Wysyłka w bezpiecznym opakowaniu z kartonu

Cena: 195zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 36.46zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

Darmowa dostawa, (auto z windą) systemu ociepleń Lakma Term dla zamówień od 2660 zł.

Siatka podtynkowa Lakma Term – solidne zabezpieczenie dla termoizolacji

Siatka podtynkowa od Lakma to element systemu dociepleń Lakma Term. Rozpoznawalnego koloru pomarańczowego, pełni ważną funkcję, bowiem wzmacnia ona położony pod nią styropian oraz ochrania go przed powstaniem uszkodzeń mechanicznych w wyniku naturalnego zużycia. Solidnej jakości, o równym wymiarze oczek (4,5x3,5mm); wykonana z włókien szklanych powleczonych dodatkową dyspersją na bazie lateksu. Bardzo elastyczna, dopasowuje się do każdego kształtu ścian, a jednocześnie pozostaje wysoce wytrzymała na rozrywanie oraz odporna na negatywny wpływ związków chemicznych w klejach. Gramatura siatki wynosi 145g; pojedyncza rolka kryje łącznie powierzchnię 50 m2. 

 Lakma  – Producent chemii wysokiej jakości.

Grupa Lakma to znany już wielu koncern o ponad 30-letnim doświadczeniu w produkcji chemii wielorakiego zastosowania. Produkują zarówno chemię gospodarczą, jak i przemysłową, budowlaną, a także systemy dociepleń. Te ostatnie oraz chemia budowlana podlegają pod markę Lakma Term, obecną na rynku już od ponad 25 lat. Laureat wielu nagród, w tym m.in. od Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN oraz Sieci Naukowej MSN za innowacyjne rozwiązania. Firmę cechuje najwyższa jakość produkowanych wyrobów. 

Sprawdź produkty Lakma Term oraz pozostałe akcesoria do ociepleń, które poleca nasza hurtownia styropianu.  


Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię