Lakma FASMAL farba akrylowo-silikonowa 10L

Akrylowo-silikonowa farba do malowania elewacji, produkcji Lakma; wysoka siła krycia i odporność na szorowanie. Niewrażliwa na pleśń, grzyby, porosty.


Darmowa dostawa, (auto z windą) systemu ociepleń Lakma Term od kwoty 2660 zl
Możliwa wysyłka na wiadra w bezpiecznym opakowaniu z kartonu 30 zł/szt.
Sposób nanoszenia: pędzel, wałek, natrysk
Ilość warstw: min. 2
Wydajność (z 1 litra przy dwóch warstwach): do 10 m2 / przy jednokrotnym malowaniu
Schnięcie: 2 godz.
Rozcieńczalnik: woda
Mycie narzędzi: woda

Cena: 148.52zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 27.77zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Na zamówienie

szt.

Darmowa dostawa, (auto z windą) systemu ociepleń Lakma Term dla zamówień od 2660 zł.


Farba akrylowo-silikonowa o dużej sile krycia – Lakma FASMAL

Lakma FASMAL to kolejny produkt od sprawdzonego producenta chemii na budowę i systemów ociepleń o ponad 25-letnim portfolio – spółki Lakma. Jest to farba typu mieszanego, oparta na bazie zarówno dyspersji akrylowych, jak również emulsji silikonowych, a także modyfikatorów oraz pigmentów organicznych i nieorganicznych; uodparniają one farbę na wpływ warunków atmosferycznych, w tym promieniowania ultrafioletowego. FASMAL cechuje doskonała przyczepność do podłoży betonowych, cementowych, cementowo-wapiennych oraz tynków wykańczających elewację. Można ją również używać w celu ochronnego malowania przedmiotów i obiektów z drewna, materiałów drewnopodobnych, cegły czy też kamienia.

Tania farba akrylowa do fasad

Farbę FASMAL sprzedajemy w wiadrach o pojemności 10L. Malować nią można zarówno wałkiem i pędzlem, jak również natryskiem; przed rozpoczęciem prac producent zaleca dokładnie ją wymieszać, w razie potrzeby również rozcieńczyć wodą (maks. 5%). Pojedynczy litr farby starczy na pokrycie maks. 10 m2 jedną warstwą; całe wiadro przy zalecanym podwójnym malowaniu wystarczy na ok. 50 m2 powierzchni. Farba po nałożeniu schnie w przeciągu 2 godzin; powstała powłoka będzie miała matowy kolor. Zalecana temperatury pracy to +10ºC do +25ºC.

Informacja dot. kolorów farby

Farbę możemy barwić w dowolnym kolorze. Wzorniki otrzymasz pocztą. Możesz wskazać również nr koloru oraz producenta wzornika np. Lakma, NCS, Ral lub dowolnego innego producenta. Studio koloru Lakma sporządzi recepturę, wycenimy i dostarczymy farbę silikatową.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ

Karta produktu - dostępna tutaj

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy, które poleca hurtownia styropianu.


Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię