Lakma Term Akryltynk M tynk mozaikowy

Ocena produktu:

Żywiczny tynk mozaikowy produkcji Lakma; świetnie się sprawdzi na fundament. Odporny na czynniki atmosferyczne, naprężenia cieplne oraz uszkodzenia mechaniczne. Składnik systemu Lakma Term


Darmowa dostawa, (auto z windą) systemu Lakma Term dla zamówień od 2660 zł.
Cena za opakowanie 25 kg
Zużycie z opakowania:
25 kg / 6 m2 , 12,5 kg / 3m 2
56 kompozycji kolorystycznych według wzornika LAKMA, kolory niestandardowe na zamówienie
Żywica akrylowa, kruszywo kolorowe kwarcowe

Cena: 240.37zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 44.95zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

GTIN: 5902986845161

Darmowa dostawa, (auto z windą) systemu ociepleń Lakma Term dla zamówień od 2660 zł.

Tynk mozaikowy – żywica z kamyszkiem na fundamenty

Przy wykańczaniu elewacji zwykle najpopularniejszymi są tynki na bazie akrylu lub silikonu, czasem również silikatu. Sytuacja jednak nieco się zmienia, gdy musimy wykonać wyprawę wierzchnią na fundamenty. Dużego znaczenia nabiera wówczas zapewnienie powstałej warstwie wierzchniej wysokiej wytrzymałości na uwarunkowania pogodowe, promieniowanie UV, a przede wszystkim odporności mechanicznej. Warto wtedy zdecydować się na tynk mozaikowy; wyróżnia się, oprócz swojej wytrzymałości, również unikalnym, efektownym wyglądem, który na pewno zadowoli nawet największych estetyków. Zalecany jest zwłaszcza do systemów ociepleń wykorzystujących styropian jako izolację, gdyż tynk mozaikowy z reguł cechuje się słabą paroprzepuszczalnością.

Lakma Akryltynk M – wytrzymały tynk, idealny do fundamentów

Tynk jako element wykończeniowy do systemów ociepleń jest często dostępny w ofercie rozmaitych firm trudniących się ową branżą. Jeśli zależy nam na trwałym produkcie od cenionej marki, dobrym wyborem na pewno będzie masa tynkarska Akryltynk M od znanej spółki Lakma. Akryltynk M to nowoczesny mozaikowy tynk, oparty o żywicę akrylową oraz najwyższej jakości kolorowe kruszywa kwarcowe. W porównaniu z produktami innych producentów Akryltynk M ma w sobie zdecydowanie większą zawartość żywicy – jest to nawet 6,25kg na 25kg masy tynku. Tak duży udział żywicy akrylowej znacznie ułatwia aplikowanie tynku, a także chroni kruszywo tynku, a zarazem również naszą styropianową izolację na fundament przed promieniowaniem UV. Pracę można prowadzić za pomocą pacy stalowej bądź kielni; w porównaniu z innymi tynkami nie należy rozcieńczać go wodą – tynk jest sprzedawany w postaci gotowej do nakładania.

Na zamówienie dostępne są również kolory niestandardowe.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ

Więcej informacji o właściwościach oraz sposobie używania znajdziesz w karcie produktu

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy, które poleca  nasza hurtownia styropianu online.


Magda
Polecam dodatek brokat srebrny. Wieczorem jak zaświeci to pięknie wygląda. Super obsługa i szybka dostawa. Nam zabrakło wiadro i kurier dostarczył na drugi dzień. Polecam!
Mateusz
Testowałem już kilka tynków mozaikowych z różnych firm ale ten bije konkurencje na głowę. Petarda
Anonimowy
Grzegorz
super tynk, bardzo ladnie wyszedl po wyschnieciu
Oceń ten produkt: