Arsanit THERMAGrunt-SN grunt tynkarski silikonowy 10L

Ocena produktu:

Grunt pod tynk silikonowy, od Arsanitu


Darmowa dostawa ze styropianem Arsanit.
Uwaga, dostawa dużym samochodem ciężarowym należy zapewnić rozładunek
Zużycie: ok. 0,2l/m2, całe op.
Kolor: biały; możliwość barwienia pigmentami organicznymi lub nieorganicznymi
Sposób nakładania: wałek lub pędzel malarski
Opakowanie 10l
Czas schnięcia: ok. 5-6 godzin

Cena: 133.73zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 25.01zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Produkt niedostępny

op.

Jaką rolę spełnia grunt pod tynki silikonowe 

Jedną z najważniejszych czynności, jakie zwykle się wykonuje przed rozpoczęciem nakładania tynku, jest zagruntowanie podłoża. Właściwie wykonane, ma na celu wyrównanie chłonności podłoża oraz zwiększenie przyczepności nakładanego następnie tynku. Różne rodzaje tynku mają swoje dedykowane preparaty gruntujące; w celu uzyskania jak najlepszego rezultatu lepiej jest stosować produkty zalecane pod tynk, który zamierzamy nałożyć. W przypadku tynków silikonowych zakłady Arsanit mają tutaj do zaoferowania swój firmowy grunt tynkarski THERMAGrunt-SN.

Arsanit - marka znana i ceniona w całej Polsce

Firma Arsanit powstała w 2002 r. i początkowo trudniła się wyrobem podstawowych elementów chemii budowlanej. Szybko jednak się rozrosła i stanowi dziś jedną z bardziej znanych spółek branży budowlanej. Zdobywca wielu nagród - jak chociażby Gepard Biznesu, czy Diament Forbes - obecnie wciąż produkuje szeroko pojętą chemię budowlaną, oraz elementy systemu ociepleń - w tym również tynki, farby, styropiany, kleje poliuretanowe czy też grunty.

THERMAGrunt-SN - sprawdzony podkład pod silikonowy tynk

Grunt THERMAGrunt-SN pakowany jest w wiadrach o pojemności 10l. Jedna paleta to 44 wiadra. Zawierają w sobie gotowy do użycia preparat wyprodukowany na bazie mączek kwarcowych i syntetycznych żywic - wystarczy przemieszać w celu wyrównania konsystencji. Zalecane narzędzia do nakładania to wałek bądź pędzel malarski - należy je umyć wodą bezpośrednio po zakończeniu pracy. Zalecana temperatura pracy wynosi od +5 do +25°C; powinno się unikać pracy w warunkach poniżej +5°C. Producent szacuje średnie zużycie gruntu na poziomie 0,2l na każdy metr kwadratowy; pojedyncze wiadro powinno wystarczyć na ok. 50 m2. Pełne wyschnięcie nałożonego gruntu powinno zająć ok. 5-6 godzin.

Arsanit THERMAGrunt-SN jest łatwy w użyciu i zapewnia solidną bazę do nakładania silikonowego tynku. Praca z tym gruntem to czysta satysfakcja.

Więcej szczegółów o stosowaniu gruntu - w karcie katalogowej

Darmowa dostawa - tylko z innymi produktami Arsanit

Wzornik kolorów Arsanit dostępny jest tutaj

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu online.

Adrian
Dostawa darmowa, prosto z fabryki. Sam grunt idealnie pasował pod styropian, po zagruntowaniu tynk się idealnie nakładał. Samo zamówienie składało się szybko i sprawnie.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię