Styropian Yetico EPS 200 034

Ocena produktu:

Styropian Yetico EPS 200 do podłóg


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤0,034 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu CS(10): ≥200 [kPa]
Wytrzymałość na zginanie (BS): 250 [kPa]

Cena: 135.05zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 25.25zł
Cena za m3 ~ 450.17zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Odpowiednie zaizolowanie podłóg to – dosłownie i w przenośni – podstawa energooszczędnego i trwałego budynku. Chcąc dotrzeć do klientów, którzy wymagają naprawdę mocnych płyt przeznaczonych na obciążone posadzki firma Yetico oferuje styropian EPS 200, czyli najmocniejszą wersję produktu powstającego metodą spieniania polistyrenu. Świetne właściwości oraz szeroki zakres wyboru płyt w standardowym wymiarze 1000 x 500 mm – od 1 do 30 cm i możliwość zamawiania w różnych wymiarach sprawiają, że jest to produkt chętnie wybierany na obciążone podłogi.

Mocny styropian Yetico EPS 200 034 – szeroki zakres zastosowania

Bogata gama produktów dostępnych na rynku materiałów izolacyjnych sprawia, że klienci mogą z łatwością dobrać styropian do swoich potrzeb. A te czasami wymagają zastosowania czegoś bardzo mocnego – szczególnie podczas izolacji podłóg. Podczas prac swoje walory pokazuje produkt firmy Yetico, którego mocna konstrukcja pozwala wytrzymać nacisk nawet do 6,0 t/m2.

Świetne parametry Yetico EPS 200 034 pozwalają stworzyć bardzo wytrzymałą warstwę izolacji podczas ociepleń:

  • podłóg i dachów o obciążeniach użytkowych do 6,0 t/m2,
  • hal garażowych,
  • podłóg z ogrzewaniem podłogowym,
  • posadzek przemysłowych,
  • stropodachów pełnych,
  • podjazdów samochodowych,
  • stropów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • balkonów oraz tarasów.

Yetico EPS - Ciepłe płyty cenionego producenta

Choć podstawowym parametrem w przypadku podłóg jest odporność na ściskanie, kluczowym aspektem w wyborze styropianu jest oczywiście również współczynnik lambda. Płyty Yetico EPS 200 wykazują w tej kwestii najwyższy parametr dla białych płyt – 0,034 W/mK, co potwierdza klasę produktu.

Szczególnie, że za produkcję odpowiada jeden z największych producentów styropianu w naszym kraju. Marka Yetico na przestrzeni wielu lat działalności zdążyła przyzwyczaić swoich klientów do dbałości o najwyższy poziom wykonania płyt. Polskie przedsiębiorstwo zostało wielokrotnie docenione przez branżę otrzymując m.in. Laur Konsumenta, tytuł Lidera XV-lecia czy dwie nagrody w kategorii „Producenci Styropianu”.

Na aktualne standardy miało wpływ z pewnością doświadczenie – firma zaczynała od projektowania i wytwarzania maszyn do styropianu. Aktualnie posiada 6 prężnie działających fabryk skutecznie zapełniające stany magazynowe.

Cena styropianu Yetico EPS 200 034

Osiągając najlepsze wartości dla dwóch najważniejszych właściwości styropianu podłogowego – pod kątem wytrzymałości oraz izolacji cieplnej, polska firma stworzyła topowy produkt w swojej klasie. Dla inwestorów, którym zależy na mocnych i ciepłych płytach, cena styropianu Yetico EPS 200 034 okaże się adekwatna do jakości otrzymanego produktu.

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę lub przy konieczności jednej warstwy na podłodze wybrać opcje z zakładką.  

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ ,dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.  

Ze styropianem Yetico możesz zamówić inne produkty do ociepleń np siatka podtynkowa , pianka pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu z opcją darmowej dostawy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą folii budowlanych.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy. 

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Jurek
to dobry styropian, polecam
Jarek
godny polecenia styropian
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię