Styropian Yetico Alfa Premium Podłoga EPS 100 036

Ocena produktu:

Jeden z lepszych styropianów białych na podłogi. Ma bardzo dobry parametr cieplny, w połączeniu z wysoką wytrzymałością na obciążenia; sprawdzi się również na dachu. Producent Yetico.


Współczynnik przewodzenia ciepła λ: ≤ 0,036 W/(mK)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 100 kPa
Szybka dostawa od 50 opakowań

Cena: 86.35zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 16.15zł
Cena za m3 ~ 287.83zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropian eps 100 o  dobrym parametrze cieplnym i dużej wytrzymałości- to właśnie Yetico Alfa Premium Podłoga. Nadaje się znakomicie do ocieplania podłóg, stropów i dachów w budownictwie mieszkaniowym. Wśród styropianów białych parametr Lambda 0,036 W/mK to jeden z najlepszych możliwy wyników. Również wytrzymałość na ściskanie >100 kPa gwarantuje trwałość i stabilność warstwy ocieplenia. Jeżeli zależy Ci na jakości i niezbyt wygórowanej cenie- wybierz Yetico Alfa Premium Podłoga!

Yetico Alfa Podłoga Premium EPS 100 036 - dobra Lambda, dobry styropian

Dla wykonania solidnego ocieplenia podłogi lub dachu wybierz styropian Yetico Alfa EPS 100 036. Przy bardzo dobrym parametrze Lambda ma on także świetną wytrzymałość na ściskanie. Obciążenia w budownictwie mieszkaniowym nie są duże, ale ten styropian wytrzyma nacisk nawet 3 t/m2! Firma Yetico przez lata swojej działalności przyzwyczaiła nas do produktów dobrej jakości w przystępnych cenach. Podobnie jest w przypadku styropianu Alfa Podłoga. Wszelkie ocieplenia przegród poziomych najlepiej wykonywać ciepłym i wytrzymałym styropianem. Opisywany produkt Yetico zda tutaj egzamin.

Grubość płyt, zastosowanie i inne informacje na temat produktu

Grubość płyt tego styropianu jest stopniowana co 1 cm. Pozwala to optymalnie dobrać warstwę ocieplenia do konkretnych warunków. Styropian Podłoga Premium Yetico jest często wybierany jako izolacja cieplna podłóg w systemie ogrzewania podłogowego. Dobry współczynnik przewodzenia ciepła (0,036 W/mK) ogranicza straty ciepła do gruntu. Yetico Alfa Premium znajdzie też zastosowanie przy ocieplaniu stropów wewnętrznych i zewnętrznych oraz balkonów i tarasów. Jest to naprawdę solidny styropian na posadzkę i do termoizolacji podłóg i dachów. Atutem produktów Yetico jest nowatorski sposób pakowania. Producent łączy paczki styropianu w słupy po 12 sztuk, co bardzo przyspiesza rozładunek na budowie.
Styropian Yetico EPS 100 - cena, dodatkowe dane

Styropian Yetico Alfa to sprawdzony produkt do izolacji cieplnej podłóg i dachów. Może być stosowany zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i użyteczności publicznej. Cena styropianu eps 100 może nie należy do najtańszych w kategorii styropian podłogowy ale szybki rozładunek, bezpieczne składowanie zbiorczo zabiedzonych paczek i przede wszystkim szybka dostawa nawet nie dużych ilości. Zrekompensują nakład i w ogólnym rozrachunku cena eps 100 będzie korzystna.

Jeżeli masz więcej pytań na temat   tego styropianu, to prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Przy spełnieniu kryterium ilościowego oferujemy darmową wysyłkę tego produktu.

W naszej hurtowni oferujemy również solidną folię budowlaną pod styropian podłogowy.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ i BLOG , dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę. Przy rozkładaniu na stropie można rozłożyć jedną warstwę z krawędziami frezowanymi.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Nowak
Styropian doskonały w swojej klasie. Godny polecenia
Kacper
pełne zadowolenie, pełne ocieplenie
Kuba
Krystem
Zgadzam się w 100% jeden z lepszych styropianów na podłogi jaki kładłam. Polecam na 100% będziecie zadowoleni.
Tomasz
Fajna jakość rozsądna cena. Jest bardzo ok!!!
FRANKO
spełnia nasze oczekiwania, wszystko ok
Anonimowy
Ta kara od Gunb to nie przypadek.
Guano jakich malo
Anonimowy
Anonimowy
Anonimowy
Anonimowy
Anonimowy
Grzegorz
super styropian, płyty ciężkie, dostawa prosto od producenta
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię