Styropian Yetico Alfa Premium Podłoga EPS 100 036

Ocena produktu:

Jeden z lepszych styropianów białych na podłogi. Ma bardzo dobry parametr cieplny, w połączeniu z wysoką wytrzymałością na obciążenia; sprawdzi się również na dachu. Producent Yetico.


Współczynnik przewodzenia ciepła λ: ≤ 0,036 W/(mK)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 100 kPa
94.83zł (w tym 23%)
VAT: 17.73zł
Cena za m3 ~ 316.10zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 15m3, tj. łącznie 50 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Konkretny styropian na posadzkę - Yetico Alfa Premium Podłoga EPS 100 036. 

Wytrzymałość na ściskanie tego styropianu eps 100 (3t/m2) gwarantuje nam bezproblemowe użytkowanie na lata. Lambda 036 dla produktów styropian na podłogę biały jest wartością praktycznie najcieplejszą. Styropian sprawdzi się również przy termoizolacji dachu.


 


Yetico jest jednym z największych producentów w kraju. Marka Yetico została wyróżniona w ubiegłym roku aż dwoma nagrodami w kategorii „Producenci Styropianu”. Laur Konsumenta oraz tytuł Lidera XV-lecia, oraz w samym projekcie Laur Klienta/Konsumenta na przestrzeni ostatnich piętnastu lat.

Cena styropianu EPS 100 Yetico Premium Podłoga 

może nie jest najniższa, gdy porównujemy ją z konkurencyjną ofertą na styropian podłogowy. Różnicę tą jednak odrabiamy już w momencie rozładunku. Yetico pakuje swoje produkty w zbiorczych słupach po 12 paczek. Rozładunek i przenoszenie trwa naprawdę chwilę.

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ ,dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Anonimowy
Anonimowy
Grzegorz
super styropian, płyty sie trzymaja, dostawa prosto od producenta

Oceń ten produkt: