Styropian Yetico Alfa Podłoga EPS 80 038

Białe płyty styropianowe do podłóg, marki Yetico. Na warunki domowe wytrzymały, do tego z solidnymi parametrami cieplnymi, zapewniającymi skuteczne zatrzymanie ciepła.


Współczynnik przewodzenia ciepła λ: ≤ 0,038 W/(mK)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 80 kPa
82.66zł (w tym 23%)
VAT: 15.46zł
Cena za m3 ~ 275.53zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 15m3, tj. łącznie 50 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Dobry styropian na posadzkę do domu? Jest to Yetico Alfa Podłoga EPS 80 038. Eps 80 nie jest może najlepszym parametrem jak na produkt styropian na podłogę, lecz w zupełności nam wystarczy do użytkowania w warunkach domowych. Lambda 038 to całkiem porządny współczynnik, jak na styropian podłogowy biały. 

Yetico jest jednym z największych producentów w kraju. Marka Yetico została wyróżniona w ubiegłym roku aż dwoma nagrodami w kategorii „Producenci Styropianu”. Laur Konsumenta oraz tytuł Lidera XV-lecia, oraz w samym projekcie Laur Klienta/Konsumenta na przestrzeni ostatnich piętnastu lat.

Cena styropianu Alfa Podłoga EPS 80 038 może nie jest najniższa, gdy porównujemy ją z konkurencyjną ofertą na styropian podłogowy. Różnicę tą jednak odrabiamy już w momencie rozładunku. Yetico pakuje swoje produkty w zbiorczych słupach po 12 paczek. Rozładunek i przenoszenie trwa naprawdę chwilę.

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ ,dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. 

Pod ogrzewanie podłogowe, możemy zastosować dodatkową warstwę styropianu w postaci płyt EPS 100 Yetico TWIN STANDARD

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: