Solid Worki na styropian Mocne 300 L 10szt

Mocne i pojemne worki na odpady budowlane, polecane na styropian i wełnę.


10 sztuk w opakowaniu
Pojemność: 300 litrów
Rozmiar: 120 x 165cm

Cena: 33.80zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 6.32zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

SKU: 21141
GTIN: 5903076907301

Poszukujesz worków, które z łatwością pomieszczą dużą ilość odpadów związanych ze styropianem? Worki na styropian Mocne 300 L 10 szt SOLID to idealny wybór dla Ciebie! Wykonane z mocnego i odpornego materiału, umożliwiają przechowywanie ciężkich i kłopotliwych odpadów, takich jak styropian, bez obaw o ich rozerwanie. Producent SOLID będący liderem w produkcji materiałów budowlanych oferuje jedne z lepszych rozwiązań na rynku. Dlatego, jeśli chcesz zyskać niezawodne worki budowlane na styropian, koniecznie skorzystaj z tej oferty.

Mocne worki na styropian SOLID – zastosowanie

Mocne worki na styropian firmy SOLID są idealne do transportu i składowania odpadów związanych ze styropianem. Mogą być stosowane w różnych miejscach, takich jak: budowa, magazyn, zakład przetwórstwa i recyklingu styropianu oraz w gospodarstwach domowych, gdzie zachodzi potrzeba zutylizowania tego typu odpadów. Worki te można wykorzystać również do zabezpieczenia materiału przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem podczas transportu. Ich duża pojemność oraz wytrzymałość pozwalają na przechowywanie większej ilości odpadów, co skraca czas pracy i pozwala zaoszczędzić miejsce.

Worki SOLID do styropianu – zalety

Pojemne worki na styropian SOLID posiadają takie zalety jak:

  • Wytrzymałość – są wykonane z solidnego i odpornego materiału, który zapewnia wysoką wytrzymałość i chroni przed rozerwaniem. Dzięki temu worki są w stanie pomieścić nawet duże ilości odpadów związanych ze styropianem, takich jak: płyty izolacyjne czy kawałki styropianu.
  • Łatwość użycia – dzięki swojej konstrukcji i właściwościom materiału, z których są wykonane, łatwo je otworzyć, napełnić i związać. Po użyciu worki można złożyć i przechowywać w niewielkiej przestrzeni.
  • Pojemność – 300 litrów – co oznacza, że pomieszczą duże ilości odpadów. Dzięki temu worki nadają się do większych prac budowlanych i remontowych, a także do przechowywania styropianu na dłuższy czas.
  • Wszechstronność – można je wykorzystać nie tylko do przechowywania odpadów związanych ze styropianem, ale także do innych rodzajów odpadów, takich jak na przykład odpady z tworzyw sztucznych czy papieru.

Duże worki na styropian SOLID – cena

Wybierając mocne worki na styropian SOLID, postawisz na produkt najwyższej jakości, który jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Dzięki ich wytrzymałości i pojemności, transport i składowanie styropianu staną się dużo łatwiejsze i bardziej efektywne. Odpowiednio dobrane worki na styropian chronią przed uszkodzeniami i zabrudzeniami, co zwiększa bezpieczeństwo podczas transportu, a także chroni środowisko przed zanieczyszczeniem. Zainwestowanie w nasze worki na styropian SOLID to decyzja, która zwróci się w krótkim czasie poprzez oszczędność czasu i miejsca oraz poprawę efektywności pracy. Zapewniamy konkurencyjną cenę i najwyższą jakość produktu!


W naszym sklepie znajdziesz również inne worki budowlane!

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: