Styropian Termo Organika GOLD dach podłoga EPS 100 036

Styropian podłogowy EPS 100 od Termo Organika .Wytrzymałość 3t/m2 lambda 036. Styropian z gwarancją deklarowanych parametrów.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła: λD≤0,036 W/mK
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu: CS(10)≥100 kPa
Wytrzymałość na zginanie: BS≥150 kPa

Cena: 87.45zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 16.35zł
Cena za m3 ~ 291.50zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0.3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Termo Organika GOLD dach-podłoga – styropian EPS 100

Termo Organika to firma, która swoją pozycję buduje na rynku polskim oraz europejskim od ponad 25 lat. Nieustannie rozbudowuje swój katalog o kolejne produkty, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród zadowolonych klientów, chcących znaleźć styropian podłogowy EPS 100 036 o bardzo dobrych parametrach. GOLD dach-podłoga to produkt, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Parametry Termo Organika GOLD dach-podłoga

Płyty z serii GOLD dach-podłoga to styropian produkowany metodą spieniania polistyrenu, którego podstawowym przeznaczeniem jest izolacja cieplna podłóg, dachów oraz stropodachów. Produkt firmy Termo Organika występuje w wersji z bokami gładkimi lub frezowanymi, co umożliwia montaż na tzw. „zakładkę” pozwalający uniknąć niepożądanych mostków termicznych. Przy zastosowaniu pojedynczej warstwy ocieplenia.

GOLD dach-podłoga to nie tylko szeroki wybór pod względem grubości i krawędzi, ale przede wszystkim bardzo dobre właściwości:

• współczynnik przewodzenia ciepła – 0,036 W/mK,

• wytrzymałość na ściskanie - ≥ 100 kPa

• klasa reakcji na ogień – E.

Styropian Termo Organika GOLD dach-podłoga – idealny do Twoich zastosowań

Jak wskazuje sama nazwa produktu, powyższe właściwości okażą się świetnym izolatorem:

• podłóg na gruncie – zarówno w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym, a także w budynkach użyteczności publicznej (przy normalnych obciążeniach),

• podłóg w systemie ogrzewania podłogowego,

• podłóg na różnego rodzaju sztywnych stropach,

• stropodachów pełnych,

• stropów zewnętrznych,

• stropodachów o wiotkiej konstrukcji (np. z blachy trapezowej),

• balkonów i tarasów.

Cena Termo Organika EPS 100 

Dla klientów, którzy poszukują materiału izolacyjnego o bardzo dobrych parametrach od sprawdzonego i renomowanego producenta, cena GOLD dach-podłoga nie jest najważniejszym kryterium. Liczy się pewny i sprawdzony produkt od lidera branży

Podejmując słuszny wybór decydując się na styropian GOLD dach-podłoga, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości sygnowaną marką Termo Organika. Wykonawcom oraz osobom śledzących branżę nie trzeba z pewnością przedstawiać przedsiębiorstwa, które od ponad 25 lat aktywnie uczestniczy nie tylko w rozwoju systemów izolacji termicznych, ale również promuje budownictwo energooszczędne i pasywne.

Termo Organika to firma założona w 1997 roku i od tamtej pory nieustannie usprawnia swoje produkty docierając do zadowolonych klientów w Polsce i Europie. Zatrudniając ponad 250 pracowników przedsiębiorstwo sprawnie odpowiada na rosnące zapotrzebowanie szybko uzupełniając magazyny. Szacuje się, że rocznie firma produkuje ponad 15 milionów metrów kwadratowych materiałów izolacyjnych.


Stosując izolacje w jednej warstwie warto wybrać płyty z krawędziami frezowanymi na zakładkę. Pomoże nam to uniknąć mostków termicznych.

Więcej informacji na temat montażu znajdziesz w naszym dziale BLOG i FAQ.

Parametry techniczne i pozostałe informacje znajdziesz w karcie produktu.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię