Styropian Styropmin Dach/Podłoga DP CS PRO 100 036

Solidny, trwały styropian marki Styropmin, do ocieplenia na podłogi oraz dachy. Bardzo dobry parametr cieplny, w połączeniu z solidną odpornością na obciążenia, gwarantują bezproblemowe użytkowanie.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła (λD): ≤ 0,036 W/(mK)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 100 kPa
90.90zł (w tym 23%)
VAT: 17zł
Cena za m3 ~ 303zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 24m3, tj. łącznie 80 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Styropian na podłogę Styropmin DP CS PRO 100 jest bardzo dobrym, mocnym produktem renomowanego producenta.

  Styropian eps 100 jest najczęściej wybierany na ocieplenie podłogi na gruncie. Wytrzymałość na ściskanie tego styropianu eps 100 (3t/m2) gwarantuje nam bezproblemowe użytkowanie na lata. Lambda 036 dla produktów styropian na podłogę biały jest wartością praktycznie najcieplejszą. Styropian sprawdzi się również przy termoizolacji dachu.

Styropmin jest jednym z największych producentów styropianu w Polsce. Posiada cztery zakłady produkcyjne. Jego produkty to klasa premium. Firma jest również właścicielem marki Izoline, która to z kolei dostarcza produkty ekonomiczne. 

Cena styropianu Styropmin eps 100 jest konkurencyjna do tego jest to produkt klasy premium. 

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ,dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie 

Ze styropianem Styropmin możesz zamówić inne produkty do ociepleń np siatka podtynkowa , piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy. 

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: