Styropian Lubau Podłoga Parking Extra EPS 150 036

Twardsza odmiana styropianu podłogowego od Lubau, przeznaczona na powierzchnie parkingowe


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λ: 0,036 W/(m*K)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 150 kPa

Cena: 99.63zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 18.63zł
Cena za m3 ~ 332.10zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropiany parkingowe to specyficzna odmiana produktów przeznaczonych na dachy i podłogi. Kładziony jest przede wszystkim pod powierzchnie mające stanowić parking dla pojazdów mechanicznych (jak chociażby podłogi w garażach). Tym samym siłą rzeczy solidny taki produkt musi być w stanie wytrzymać obciążenie dużo większe niż nawet najlepsze „typowe” styropiany posadzkowe. Marka Lubau ma tutaj do zaoferowania płyty Podłoga Parking Extra 150.

Lubau – krótko o marce 

Linia produktów Lubau stawia w tym sezonie głównie na świadomych konsumentów poszukujących dobrej jakości we względnie niskiej cenie. Jej właścicielem jest spółka Lubau Sp. z o.o., do której należy również marka Styropmin, stawiająca przede wszystkim na produkty najwyższej jakości.

Lubau Podłoga Parking Extra EPS 150 – mocny styropian na posadzki i parkingi 

W przypadku produktów parkingowych największe znaczenie ma przede wszystkim odporność na ściskanie. W przypadku Podłogi Parkingu Extra parametr ten wynosi (przy 10% odkszt.) 150 kPa – przekłada się to na obciążenie nawet do 4,5t/m^2. Jest to zatem produkt dużo wytrzymalszy od nawet płyt klasy premium na „normalne” posadzki. Parking Extra zachowuje przy tym termoprzewodzenie  wysokiej klasy, wynoszące 0,036 W/mK – nie grozi nam zatem utrata ciepła. Podłoga Parking Extra sprawdzi się zarówno na podłogach parkingowych, jak i normalnych posadzkach domowych, a nawet dachach.


Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety oraz co oznaczają parametry w nazwie styropianu i który dla Ciebie będzie odpowiedni. 

Ze styropianem Lubau możesz zamówić inne produkty do ociepleń, n. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężną, łączniki do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Do styropianu podłogowego zalecamy zakupić folię budowlaną stosowaną pod wylewki.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię