Styropian Izoline Dach/Podłoga Standard EPS 60 040

Ocena produktu:

Tani biały styropian podłogowy Izoline


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λ: 0,040 W/(m*K)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 60 kPa

Cena: 109.59zł

(w tym 23%)
VAT: 20.49zł
Cena za m3 ~ 365.30zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Darmowy transport producenta jest od 24m3, tj. łącznie 80 opakowań.
W przypadku mniejszych ilości
skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Styropiany przeznaczone na podłogi różnią się parametrami od elewacyjnych. Oprócz przekazywania ciepła muszą również wytrzymywać większe ciężary bez pękania przy trwałym odkształcaniu. Czasami zdarzają się jednak okoliczności, gdy parametry nie mają aż tak dużego znaczenia ze względu na brak przewidywanych większych obciążeń, gdy np. styropian będzie zakładany na piętrze . Na takie lekkie warunki użytkowania Izoline ma odpowiedź w postaci styropianu Dach Podłoga Standard 60 040.

Tani styropian na podłogę – Izoline Dach/Podłoga Standard 60 EPS 040

Płyty te stanowią wyraźnie produkt ekonomiczny – współczynnik termoprzewodzenia osiąga wartość tylko 0,040 W/mK, natomiast wytrzymałość na ściskanie przy odkształceniu wynoszącym 10% sięga zaledwie 60 kPa; przekłada się to na wartość rzędu 1,8t/m^2. Na plus można jednak zaliczyć cenę produktu – jest on dosyć tani.

Izoline Dach Podłoga Standard nie jest może specjalnie wytrzymały, ale też nie zawsze potrzeba nam czegoś droższego. W niezbyt ciężkich warunkach użytkowania powinien sprawdzić się w miarę solidnie.

O marce Izoline

Izoline to marka należąca do firmy Lubau Sp. z o.o., będącej również właścicielem linii produktów Styropmin – topu segmentu premium rynku. Izoline w tym sezonie postawił na świadomych klientów szukających najlepszej ceny.


Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety oraz co oznaczają parametry w nazwie styropianu i który dla Ciebie będzie odpowiedni.

Ze styropianem Izoline możesz zamówić inne produkty do ociepleń, np. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężną, łączniki do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą czarnej folii budowlanej.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Norbert
Polecam, dobra cena i szybki termin dostawy.
Krzychu
Tani ale ok. Nie mam zastrzeżeń. Szybka dostawa.

Oceń ten produkt: