Styropian grafitowy Yetico Passive Premium Podłoga EPS 100 031

Ocena produktu:

Produkt klasy premium na dach i podłogę, od Yetico. Płyty grafitowe ze styropianu, o doskonałych parametrach termicznych oraz wysokiej odporności na obciążenie.


Współczynnik przewodzenia ciepła λ: ≤ 0,031 W/(mK)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 100 kPa
Szybka dostawa od 50 opakowań

Cena: 107.38zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 20.08zł
Cena za m3 ~ 357.93zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropian grafitowy Yetico Passive Premium to produkt dla najbardziej wymagających klientów. Jest on przeznaczony do ocieplania podłóg na gruncie, stropów i dachów w budownictwie pasywnym. Bardzo korzystny współczynnik przewodzenia ciepła Lambda (0,031 W/mK) pozwala do minimum ograniczyć straty ciepła. Już 10- centymetrowa warstwa tego styropianu zapewni skuteczną izolację dachu lub podłogi. Ważną zaletą tego styropianu jest też duża wytrzymałość na obciążenia (3 t/m2).

Styropian grafitowy EPS 100 Passive Premium Podłoga- opis produktu

Jeżeli zależy Ci na najlepszym ociepleniu, to warto wybrać styropian z dodatkiem grafitu. Mimo nieco wyższej ceny jest to inwestycja, która szybko się zwraca. Oszczędności na kosztach ogrzewania będą od razu odczuwalne, bo dobra izolacja zatrzyma ciepło wewnątrz domu. Jest to szczególnie ważne, kiedy ceny wszystkich paliw grzewczych są wysokie. Styropian z serii Passive Premium to jeden z najlepszych produktów firmy Yetico. Lambda równa 0,031 W/mK i  znakomita wytrzymałość mechaniczna to najważniejsze cechy tego materiału. Możesz go kupić w wielu grubościach płyt, z krawędzią prostą i frezowaną.
Styropian podłogowy Yetico Premium Podłoga EPS 100 - dodatkowe dane, zastosowanie

Styropian grafitowy Yetico Passive Premium nadaje się do ocieplania podłóg na gruncie w budownictwie mieszkalnym. Zda także egzamin w budynku użyteczności publicznej i przemysłowym przy normalnych obciążeniach. Wytrzymałość na obciążenie wynosi w tym przypadku 3 t/m2, co jest bardzo dobrą wartością. Jeżeli chcesz uzyskać wysokiej jakości ocieplenie za rozsądną cenę, to styropian Yetico spełni Twoje oczekiwania.

Styropian podłogowy starajmy się rozkładać na mijankę w kilku warstwach. Wyeliminujemy w ten sposób mostki termiczne.

Podłogowy styropian Yetico Passive- cena produktu i dostawa

Cena styropianu podłogowego Yetico wypada bardzo korzystnie na tle konkurencyjnych wyrobów. Jednak największą zaletą jest w tym przypadku jakość i wytrzymałość ocieplenia. Niezależnie jaką grubość płyt wybierzesz, cena za m3 się nie zmienia. Możesz skorzystać z darmowej dostawy styropianu przy spełnieniu kryterium ilości paczek. Więcej szczegółów i odpowiedzi na pytania znajdziesz w naszym dziale FAQ.

Ze styropianem Yetico możesz zamówić inne produkty tej marki: siatkę podtynkową Yetico E-GLASS 160pianę pistoletową niskoprężną Yetico 750 ml i klej do styropianuYetico Thermo-WHITE 750 ml z opcją darmowej dostawy.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również mocną folię budowlaną.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

 

Bartek
styropian dobrej jakości i trzyma wymiary oraz kształt
Filip
Nie będziecie żałować. Super wartościowy produkt w dobrej cenie i szybka dostawa.
Zenon
Najlepszy styropian tej klasy na rynku w mojej ocenie.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię