Styropian grafitowy Termo Organika TERMONIUM PLUS dach podłoga EPS 100 031

Styropian grafitowy na podłogę EPS 100 produkcji Termo Organika .Wytrzymałość 3t/m2. Jeden z lepszych współczynników cieplnych dla styropianów podłogowych.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła: λD≤0,031 W/mK
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu: CS(10)≥100 kPa
Wytrzymałość na zginanie: BS≥150 kPa

Cena: 116.24zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 21.74zł
Cena za m3 ~ 387.47zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0.3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Prace związane z termoizolacją budynku przebiegają nieco inaczej w zależności od ocieplanego miejsca. Do różnic zalicza się nie tylko specyfikę przeprowadzanych robót, ale przede wszystkim dobór odpowiednich materiałów, które muszą charakteryzować się w przypadku podłóg oraz dachu nie tylko odpowiednim współczynnikiem przewodzenia ciepła, ale również odpornością na obciążenia. Topowym produktem w swojej klasie jest TERMONIUM PLUS dach-podłoga od firmy Termo Organika.

Termo Organika podłogowy styropian grafitowy EPS 100

Płyty z serii TERMONIUM PLUS dach-podłoga to styropian w kolorze srebrno-szarym, który posiada jeden z lepszych parametrów spośród produktów z tej kategorii dostępnych na rynku. Świetne właściwości to zasługa innowacyjnego surowca, który zawiera m.in. domieszkę grafitu, znacznie poprawiającego izolacyjność płyt.

Płyty dostępne są w wersji z gładkimi bokami, a także z frezem, dzięki czemu można wybrać montaż styropianu na zakładkę minimalizując ryzyko powstawania mostków termicznych. W standardzie płyty produkowane są o wymiarach 1000 x 500 i w grubości od 1 cm ze skokiem co 10 mm.

Świetne właściwości TERMONIUM PLUS dach-podłoga

Produkt firmy Termo Organika cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów, którzy chcą znaleźć najlepszy podłogowy styropian grafitowy. Płyty z serii TERMONIUM PLUS dach-podłoga to prawdziwy hit za sprawą świetnych parametrów – deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła wynosi 0,031 W/mK, co czyni go jednym z lepszych styropianów w kategorii styropian podłogowym. 

Oprócz tego, płyty charakteryzują się:

  • klasą reakcji na ogień – E,
  • wytrzymałością na nacisk na poziomie ≥ 100 kPa,
  • odkształceniem pełzania przy długotrwałym ściskaniu na poziomie nieprzekraczającym 2% przy obciążeniu 30 kPa (3000 kG/m2).

Szerokie zastosowanie TERMONIUM PLUS dach-podłoga

Tak dobre parametry sprawiają, że klienci bez większego zastanowienia wybierają najcieplejszy grafitowy styropian podłogowy od firmy Termo Organika. Płyty świetnie sprawdzą się podczas izolacji:

  • podłóg na gruncie – zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak również użyteczności publicznej oraz przemysłowym,
  • podłóg w systemie ogrzewania podłogowego,
  • podłóg na wszelkiego rodzaju sztywnych stropach,
  • stropodachów pełnych i stropów zewnętrznych,
  • stropodachów o wiotkiej konstrukcji (np. z blachy trapezowej),
  • tarasów i balkonów.

Cena Termo Organika EPS 100 grafit

Izolacja podłóg i dachu to niezwykle ważny proces, który finalnie odegra bardzo ważną rolę w kontekście ogólnego zapotrzebowania budynku na nieustannie drożejącą energię. Z tego powodu nie warto szukać kompromisu i zdecydować się na produkt, który okaże się świetną inwestycją widoczną na rachunkach za ogrzewanie. Z tego powodu cena TERMONIUM PLUS dach-podłoga okaże się adekwatna do topowych właściwości w swojej klasie.

Termo Organika – wiesz, co kupujesz

Kupując płyty TERMONIUM PLUS dach-podłoga masz gwarancję najwyższej jakości, o co od ponad 25 lat dba firma Termo Organika. Utworzone w 1997 roku w Mielcu przedsiębiorstwo przekuwa swoje doświadczenie w liczne sukcesy na rynku materiałów budowlanych pozostając jednym z liderów na polskim oraz europejskim rynku. Firma została wielokrotnie nagradzana tytułem Budowlanej Marki Roku w latach 2007, 2008, 2010, 2014-2018, a także posiada Certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości.

Warto zaznaczyć, że montaż płyty należy stosować według zaleceń producenta systemu ociepleń , a także wytycznymi zawartymi w projekcie budowlanym. 

Więcej informacji na temat montażu znajdziesz w naszym dziale BLOG i FAQ.

Parametry techniczne i pozostałe informacje znajdziesz  w karcie produktu.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: