Styropian grafitowy Swisspor LAMBDA 150 031 Parking

Najcieplejszy styropian do garażu i na obciążone podłogi. Duża wytrzymałość na nacisk i niska lambda 0,31. Styropian grafitowy renomowanego producenta Swisspor.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła: λD≤0,031 W/mK
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu: CS(10)≥150 kPa
Wytrzymałość na zginanie: BS≥200 kPa

Cena: 136.16zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 25.46zł
Cena za m3 ~ 453.87zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0.3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Parkingi i garaże to specyficzne obszary, które narażone są nie tylko na przemarzanie, ale przede wszystkim na bardzo duży nacisk. Świetna izolacja czy bardzo dobra wytrzymałość? Swisspor Lambda 150 Parking 031 nie idzie na żaden kompromis i jest topowym produktem w obydwu kategoriach.

Styropian podłogowy z najcieplejszą lambdą

Swisspor LAMBDA 150 parking 031 to najlepszy produkt w kategorii najcieplejszych płyt podłogowych. Wyjątkowe parametry to przede wszystkim zasługa zastosowanego surowca do produkcji – grafitu, który oprócz wyróżniającego koloru znacznie poprawia izolacyjność styropianu. Jest to bardzo ważne szczególnie w przypadku izolacji dachów – dzięki świetnym parametrom płyt można zmniejszyć grubość przegrody i zredukować ciężar dachu. Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła lambda wynosi 0,031 [W/mK].

Szerokie zastosowanie styropianu Swisspor

Dołączając do tego bardzo dobre parametry pod kątem dopuszczalnego równomiernie rozłożonego obciążenia użytkowego wnoszącego 4,5 t/m2 oraz naprężeń ściskających przy 10% odkształceniu względnym, płyty okażą się świetnym materiałem podczas izolacji m.in.:

  • podłóg na gruncie w miejscach o większych obciążeniach – np. garaż, parking,
  • podłóg w budynkach mieszkalnych oraz pomieszczeniach użyteczności publicznej,
  • podłóg na stropach o sztywnej konstrukcji,
  • stropów między pomieszczeniami ogrzewanymi oraz nieogrzewanymi,
  • tarasów i balkonów,
  • dachów stromych,
  • stropodachów pełnych i wentylowanych.

Płyty Swisspor charakteryzujące się takimi właściwościami są wykorzystywane także przy termoizolacji budynków pasywnych. W standardzie grubość płyt gładkich dostępna jest w wariantach od 1 do 30 cm, a płyt frezowanych od 5 do 20 cm.

Cena Swisspor Lambda 150 Parking 031 – inwestycja, która szybko się zwróci

Swisspor to marka, której nie trzeba przedstawiać osobom działającym na rynku materiałów budowlanych na całym świecie. Również i na naszym terenie trudno szukać konkurencji, która byłaby w stanie dostarczyć topowej jakości produkty, jak te wytwarzane przez Swisspor Polska, czyli spółkę-córkę Swisspor AG. Działające w naszym kraju 4 zakłady produkcyjne dbają o wysoką dostępność i najwyższe standardy. O wyjątkowym podejściu do jakości mogła przekonać się już szeroka grupa klientów, dla których cena Swisspor Lambda 150 Parking 031 to inwestycja, która szybko się zwróci.

Przekonaj się sam i zamów styropian podłogowy z najcieplejszą lambdą z darmową dostawą! Wystarczy, że zamówisz 80 paczek, żeby nie płacić za przesyłkę. Istnieje możliwość zamówienia kilku paczek za niewielką opłatą transportową.

Styropian grafitowy EPS 150 w garażu będzie niezastąpiony przy cienkiej warstwie izolacji i ogrzewaniu podłogowym. Dzięki swoim właściwością pozwoli nam uzyskać 30 % więcej ciepła.

W naszej hurtowni znajdziesz również czarną folię budowlaną pod posadzkę.

Więcej informacji na temat montażu znajdziesz w naszym dziale BLOG i FAQ.

Parametry techniczne i pozostałe informacje znajdziesz w karcie produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię