Styropian grafitowy Termo Organika TERMONIUM PLUS parking EPS 150 031

Wzmocniony styropian grafitowy do garażu EPS 150 Termo Organika .Wytrzymałość 4,5 t/m2. Oferuje najlepszy współczynnik cieplny dla styropianów parkingowych.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła: λD≤0,031 W/mK
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu: CS(10)≥150 kPa
Wytrzymałość na zginanie: BS≥200 kPa

Cena: 136.16zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 25.46zł
Cena za m3 ~ 453.87zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0.3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Termo Organika TERMONIUM PLUS parking EPS 150 – bardzo mocny i ciepły styropian podłogowy

Na rynku styropianów podłogowych znajdziesz wiele różnych produktów, jednak mało który może równać się z TERMONIUM PLUS parking od firmy Termo Organika. Powody są dwa – świetna izolacja termiczna lambda 0,31 , a także bardzo dobre parametry pod względem wytrzymałości EPS 150. Dołączając do tego renomowanego producenta, otrzymujesz topowy produkt w swojej kategorii. 

Termo Organika - Po pierwsze – solidne i wytrzymałe płyty

TERMONIUM PLUS parking to płyty w charakterystycznym szarym kolorze, które powstały w wyniku spieniania polistyrenu. To, co jednak wyróżnia je spośród produktów konkurencji to najwyższa izolacja i świetna odporność na obciążenia. Wytrzymuje nacisk 4,5 t/m2 co jest kluczowe, gdy wybierasz styropian podłogowy do grubszej warstwy izolacji lub do garażu.

Płyty od firmy Termo Organika to:

• poziom wytrzymałości na zginanie ≥ 200 kPa,

• naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym ≥ 150 kPa,

• odkształcenie w określonych warunkach obciążenia ściskającego i temperatury ≤ 5%

• klasa reakcji na ogień – E.

Płyty dostępne są w wersji z bokami gładkimi oraz frezowanym, co umożliwia montaż „na zakładkę” – z łatwością zapobiegniesz powstawaniu niepożądanych mostków termicznych.

Styropian Termo Organika - Po drugie – świetne właściwości izolacyjne

Najlepszy styropian podłogowy w swojej klasie to nie tylko płyty wytrzymałe na obciążenia. Drugim najważniejszym aspektem są właściwości izolacyjne – a te również przypominają o tym, że masz do czynienia z produktem najwyższej klasy.

Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła wynosi 0,031 W/mK, co sprawia, że jest to absolutny top wśród styropianu podłogowego. Wybierając TERMONIUM PLUS podłoga inwestujesz w produkt, który zapewni Ci najlepszą izolację:

• parkingu,

• garażu,

• podłóg przemysłowych – jak np. hal magazynowych, sklepowych czy przemysłowych,

• podjazdów,

• wieńców, nadproży i pozostałych elementów budynku narażonych na powstawanie mostków cieplnych,

• stropodachów pełnych.

Termo Organika cena styropianu parking – opłacalna inwestycja w produkt najwyższej jakości

Płyty od producenta Termo Organika to połączenie wszystkich składowych charakterystycznych dla najlepszego styropianu w swojej klasie. Poza wspomnianymi wcześniej świetnymi właściwościami pod kątem obciążenia i izolacji cieplnej, płyty te zostały wyprodukowane z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu do Twoich rąk trafia towar najwyższej jakości. Dla klientów, którzy chcą mieć gwarancję opłacalnej i trafnej inwestycji, cena TERMONIUM PLUS parking będzie adekwatna do uzyskanych efektów.

Firma Termo Organika to producent materiałów izolacyjnych, który w ciągu ponad 25 lat działalności wypracował swoją pozycję znajdując się w czołówce przedsiębiorstw zaopatrujących w styropian klientów z Polski i zagranicy. Najlepszym potwierdzeniem jakości są liczne nagrody oraz tytuły zdobywane niemal w każdym roku – w tym m.in. Certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości. Firma od ponad 10 lat posiada na swoje produkty Rekomendacje Instytutu Techniki Budowlanej, a od 2012 roku dostarcza Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS).

Styropian grafitowy zapewnia ok 30 % izolacji niż styropian biały. W garażach przy ogrzewaniu podłogowy gdzie mamy do dyspozycji nie za grubą warstwę do ocieplenia. EPS 150 031 będzie idealnym rozwiązaniem.

Więcej informacji na temat montażu znajdziesz w naszym dziale BLOG i FAQ.

Parametry techniczne i pozostałe informacje znajdziesz w karcie produktu.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię