Styropian grafitowy Genderka EPS 80-031 Posadzka Extra

Ocena produktu:

Styropian podłogowy Genderka EPS 80 031 Extra , z dodatkiem grafitu polecany na strop. Ma jeden z najwyższych dla styropianów grafitowych współczynnik cieplny, oraz przyzwoitą wytrzymałość na obciążenia.


Współczynnik przewodzenia ciepła λd: 0,031 (W/mK)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym: CS(10)80 ≥ 80 kPa

Cena: 118.08zł

(w tym 23%)
VAT: 22.08zł
Cena za m3 ~ 393.60zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 20zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

Genderka EPS 80 031 Posadzka Extra  styropian grafitowy   podłogowy, idealny do ocieplenia stropu. 

Warstwa styropianu na stropie jest często ostatnią warstwą izolacji w naszym budynku. Biorąc pod uwagę, że ciepło ucieka do góry to nawet przy grubości styropianu 20, 25 cm i wylewce na nim warto zadbać o jak najlepszy parametr styropianu czyli współczynnik przewodzenia ciepła. Lambda 031 jest bardzo dobrym parametrem. Wytrzymałość na ściskanie tego styropianu eps 80 (2,4t/m2) nie jest może najlepszym parametrem jak na produkt styropian na podłogę, lecz w zupełności nam wystarczy do użytkowania w warunkach domowych nawet przy grubszej warstwie styropianu na poddaszu, piętrze czy też pod ogrzewaniem podłogowym.

Styropian do posadzek – innowacyjna wersja grafitowa, czyli  niższy koszt ogrzewania.

Styropian na posadzkę zapewnia duży komfort – zwłaszcza w chłodniejszych porach roku. Styropian do posadzek Genderka eps 80 z naszego asortymentu to ulepszona wersja styropianu białego – wzbogacona o dodatek grafitu. Dzięki wykorzystaniu tego dodatku, posadzka na styropianie grafitowym ma znacznie lepsze właściwości termoizolacyjne. Jak to wygląda w praktyce? Możemy otrzymać satysfakcjonujący efekt izolacji przy zastosowania cieńszej warstwy styropianu. Projekty domów jednorodzinnych jeszcze parę lat temu zawierały styropian o grubości 10 cm na gruncie. Teraz wiemy, że jest to zdecydowanie za mało. Z pomocą przychodzi styropian grafitowy Genderka. 


Genderka to jeden z największych producentów styropianu w Polsce. Firma powstała w 1989r. Kojarzona jest na rynku jako rzetelna marka z produktami wysokiej jakości.Na tą chwilę ma pięć zakładów produkcyjnych.

Cena styropianu grafitowego na podłogę Genderka eps 80 031 w porównaniu do konkurencji jest okazyjna. 

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. 

Pod ogrzewanie podłogowe, możemy zastosować dodatkową warstwę styropianu w postaci płyt eps 100 z folią z włóknem  Yetico TWIN STANDARD

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na folie budowlane stosowane pod posadzkę.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Janek
Pracuję z nim już dłuższy czas i śmiało mogę polecić do klientom. Jest naprawdę dobry w swojej klasie.
Igor
https://styro24.pl/styropian-podlogowy-c-3/styropian-austrotherm-eps-150-035-parking-p-126?category_id=3&product_id=126
Anonimowy
Przy 25 cm jak najbardziej a się przejmowałem. Polecam

Oceń ten produkt: